Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Poznań ?
Sprawdź
mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna

Kinga Twaróg

mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna

(2 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Zabrzańska 24/4
61-131 Poznań

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 17:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 17:00 - 20:00
Czwartek: nieczynne
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta (cena bez jadłospisu)

99 - 199 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna (cena bez jadłospisu)

99 zł

Rezerwuj
pomiar masy i składu ciała

49 zł

Rezerwuj
jadłospis 14 dni - osoby zdrowe

149 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Kinga Twaróg.
Jako dietetyk kliniczny pomagam osobom z różnymi jednostkami chorobowymi o podłożu autoimmulogicznym, takimi jak: IBS (zespół jelita drażliwego), SM (stwardnienie rozsiane), Hashimoto oraz metabolicznymi: zaburzenia tarczycy, insulinooporność, PCOS (zespół policystycznych jajników).
Mam również bogate, praktyczne doświadczenie w dietoterapii dla kobiet w ciąży oraz karmiących mam, borykającymi się z problemami nadwrażliwości pokarmowej. Współpracuję z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo” w ramach ogólnopolskiej akcji badań profilaktycznych pt. „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama”.
Poza tym mądrze i skutecznie odchudzam tak, aby nie wywracać Twojego życia do góry nogami
Sama mam nadwrażliwość pokarmową i nie mogę jeść nabiału, jajek oraz glutenu. Doskonale wiem, co przeżywasz ze swoją nadwrażliwością pokarmową. 
Wiem też, co z tą dolegliwością zrobić. Większość metod leczenia oraz diagnostykę medyczną przetestowałam na własnej skórze.

Dodatkowo, mam w tym zakresie przygotowanie akademickie, gdyż skończyłam studia w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN ze specjalizacją biochemiczną, z wyróżnieniem podyplomowe studia dietetyczne i diet coaching oraz menadżerskie studia z zarządzania (MBA).
Pracując w koncernie farmaceutycznym zdobyłam bogate doświadczenie w systemie wyznaczenia celów: prostych, mierzalnych, atrakcyjnych, osiągalnych oraz określonych w czasie. Doprowadziłam do skutku wiele projektów korporacyjnych, dlatego też potrafię przeprowadzić Ciebie przez proces zmiany nawyków żywieniowych.
Jednak w życiu oprócz mierzalnego celu ważna jest intencja działania, to ona tak naprawdę odpowiedzialna jest za sukces.
„Szaleństwem jest zachowywać się w ten sam sposób i oczekiwać innego rezultatu”.
To motto przyświeca mi na co dzień w mojej praktyce dietetycznej.
Choć świat idealny tak naprawdę nie istnieje, to każda droga w życiu człowieka jest wyjątkowa.
Zapraszam do kontaktu.

Kinga Twaróg

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Uniwersytet A. Mickiewicza w Poznaniu - mgr Chemii ze specjalizacją biochemiczną.
certyfikaty - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu - Studia podyplomowe z Dietetyki skończone z wyróżnieniem.
certyfikaty - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Smart coaching - Klaudia Pingot - Coaching dietetyczny
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Dietetyka Forum 2013 - Praktyczna terapia otyłości.
szkolenia - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Dietetyka Forum 2014 - Żywienie a choroby nowotworowe, dietetyka kliniczna, leczenie dietetyczne kobiet.
szkolenia - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Instytut Mikroekologii - zaburzenia mikroflory jelit i opóźniona alergia pokarmowa - potencjalne przyczyny chorób cywilizacyjnych.
szkolenia - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Food Forum - Jak emocje wpływają na żywienie. Najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej.
szkolenia - mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna Food Forum - Zdrowa mama, zdrowe dziecko - aktualne zasady odżywiania w czasie ciąży, karmienia oraz okresie dziecięcym.

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
mgr Kinga Twaróg - dietetyka kliniczna

Ocena dietetyka

Kinga Twaróg

Suma ocen:

(2 opinii)

Ocena wystawiona przez: Jowita

Kinga bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Od samego początku współpracy ze mną wykazywała ogromne zaangażowanie. Rozmowa konsultacyjna była wyczerpująca, pytała mnie m.in. o preferencje smakowe oraz ewentualne wskazania zdrowotne. Wszystko dokładnie wytłumaczyła (ma ogromną wiedzę w tematach dietetycznych), a potem, kiedy miałam już swój jadłospis, nadal byłyśmy w kontakcie. Co jakiś czas wracam do Kingi i robię pomiary kontrolując czy wszystko jest ok, a kiedy zdarza mi się zboczyć z obranej ścieżki zdrowego odżywiania, ona ponownie tłumaczy co, jak i dlaczego😊. Z całego serca polecam.

(2023-02-18)

pacjent dietetyka

Pani Kinga jest najlepszą dietetyczką kliniczną jaką znam. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, zdrowia pacjenta, weryfikuje, rekomenduje badania. Posiada profesjonalne narzędzie skanujące ciało, które np. informuje o wchłanianiu się mikroelementów do organizmu. Na każdym etapie pracy z pacjentem doradza w kwestii badań, suplementów, diety - dzięki wdrożeniu jej zaleceń poprawia się szybko samopoczucie. Pani Kinga przygotowuje zdrową dietę opartą o nasze preferencje oraz stan zdrowia, która jest smaczna i łatwa do wdrożenia. Pani Kinga jest osobą, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i jest pasjonatem tematu. Jest unikatem na rynku i polecam ją każdemu, nie tylko osobom chorym , ale również zdrowym, które planują przejść na zdrowe odżywianie. Zachęcona wynikami i sukcesami pani Dominiki wykupiłam również dietę dla swojego syna 13 latka, której celem jest dostarczanie jego organizmowi wszystkich, potrzebnych witamin i składników do dalszego rozwoju. Polecam Pani Dominika to najlepszy dietetyk jakiego w życiu spotkałam a korzystałam już z porad innych osób, również znanych na rynku.

(2018-12-03)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Kinga Twaróg

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: