Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Sochaczew ?
Sprawdź
MindMy Anna Boguszewska

Anna Boguszewska

MindMy Anna Boguszewska

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Warszawska 41
96-500 Sochaczew

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

„Zdrowa dieta to klucz do utrzymania naszego organizmu w idealnej harmonii i zdrowiu.”

Jako absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Dietetyka, jestem prawdziwą pasjonatką zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Moja edukacja i doświadczenie są solidnymi fundamentami, na których opieram moją profesjonalną praktykę dietetyczną.

Z niezachwianą determinacją pomagam moim klientom w osiąganiu ich celów zdrowotnych poprzez indywidualnie dopasowane plany żywieniowe i aktywny tryb życia. W pracy z klientami kładę szczególny nacisk na holistyczne podejście do zdrowia, uwzględniając nie tylko aspekty żywieniowe, ale również emocjonalne i fizyczne elementy ich codzienności.

Moja filozofia zawodowa opiera się na przekonaniu, że zdrowe odżywianie powinno być nie tylko skuteczne, ale również smaczne i satysfakcjonujące. Przekonuję, że odpowiednia dieta nie musi oznaczać rezygnacji z przyjemności jedzenia. Dzięki mojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu, pokazuję, jak zdrowe nawyki żywieniowe mogą stać się naturalną częścią codziennego życia.

Niezależnie od tego, czy moi klienci dążą do poprawy ogólnego stanu zdrowia, zwiększenia energii, redukcji masy ciała, czy po prostu chcą czuć się lepiej w swoim ciele, jestem gotowa wspierać ich na każdym kroku tej podróży. Moim celem jest nie tylko pomoc w osiągnięciu krótkoterminowych celów, ale przede wszystkim promowanie trwałych zmian w stylu życia, które przynoszą długofalowe korzyści zdrowotne.

Opinie
Dodaj opinię
MindMy Anna Boguszewska

Ocena dietetyka

Anna Boguszewska

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Anna Boguszewska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: