Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Suwałki ?
Sprawdź
Dietoterapia Monika Tyczkowska

Monika Tyczkowska

Dietoterapia Monika Tyczkowska

(1 opinia)

Poleć znajomemu!
Adresy

ul. Putry 9 gab. 35
16-400 Suwałki

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 90:0 - 17:00
Wtorek: 90:0 - 17:00
Środa: 90:0 - 17:00
Czwartek: 90:0 - 17:00
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Monika Tyczkowska. Uważam, że dieta cud nie istnieje i nie obiecuję cudów. Proponuję pracę nad zmianą nawyków żywieniowych, które zaowocują stopniowym uregulowaniem masy ciała, a w przyszłości zapobiegną lub złagodzą przebieg chorób, z którymi się zmagasz. Szybkie diety obniżają metabolizm i wywołują szereg niekorzystnych zmian w organizmie.
Każdy dzień jest dla mnie inspiracją do pogłębiania świadomości o zdrowym stylu życia. Odkrywanie tajników funkcjonowania ludzkiego ciała, a w szczególności wpływu pożywienia na organizm, stało się moją pasją.
Głównym założeniem w mojej pracy z pacjentem jest indywidualne podejście do każdego przypadku, zrozumienie i studiowanie problemu oraz znalezienie sposobu na jego rozwiązanie w jak najmniej inwazyjny sposób.
Jestem otwarta na różnorodne systemy żywieniowe i śledzę najnowsze trendy w dietetyce i badania naukowe. Wierzę w dietoterapię i jej ogromny wpływ na stan zdrowia. Proponuję dietę zawsze indywidualną, uwzględniającą tryb życia, preferencje i możliwości finansowe.
Po ukończeniu studiów podyplomowych z dietoterapii w Lublinie podjęłam naukę na kierunku dietetyka kliniczna w WSIiZ w Warszawie. Równolegle uczęszczam na konferencje i szkolenia nieustannie pogłębiając wiedzę. Jestem członkiem Studenckiego Koła Naukowego Dietetyki Molekularnej. Mam świadomość, że dietetyka to dziedzina, która nieustannie się rozwija i to w bardzo szybkim tempie, dlatego nie zamierzam zatrzymywać się w poszerzaniu wiedzy.

Opinie
Dodaj opinię
Dietoterapia Monika Tyczkowska

Ocena dietetyka

Monika Tyczkowska

Suma ocen:

(1 opinia)

Ocena wystawiona przez: Monika Tyczkowska

Od 4 msc jestem pod opieka pani Moniki.Efekt 4 kg mniej. Nie ma żadnego reżimu w postaci jadlospisu rozpisanego na kazdy dzień.Wazne co jem,kiedy,jakie leki biorę, jakie mam schorzenia,jaką mam codzienną aktywność fizyczna.Wspolnie analizujemy wszystkie te czynniki i staramy się usunąć błędy, wprowadzić zmiany (nie radykalne).Po każdej wizycie czuje się pozytywnie zdopingowana do dalszych działań w dążeniu do celu - 10 kg mniej.

(2022-08-16)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Monika Tyczkowska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: