Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Szczecin ?
Sprawdź
Iwona Sarnicka - dietetyk

Iwona Sarnicka

Iwona Sarnicka - dietetyk

(7 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

MAŁKOWSKIEGO ANDRZEJA
70-305 Szczecin

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Dietetyk kliniczny i sportowy, Psychodietetyk, Pschychoonkolog i Naturoterapeuta.
Dietoterapia i Profilaktyka Żywienia.

W dietetyce specjalizuje się głównie żywieniem w chorobach i schorzeniach cywilizacyjnych dietozależnych:
- cukrzyca I i II typu,
- nadciśnienie tętnicze i choroby układu krążenia,
- osteoporoza,
- choroby nowotworowe,
- celiakia,
- otyłość,
- dna moczanowa,
- próchnica.

Ponadto przy:
- schorzeniach tarczycy, w tym Hashimoto
- insulinooporności,
- problemach z układem kostko-stawowym,
- chorobach gastrycznych (chorobach jelit, wątroby, żołądka, trzustki itp),
- alergiach,
Dieta może spełniać także rolę profilaktyczną, minimalizując ryzyko wystąpienia choroby. Jest ona zalecana szczególnie osobom, u których w rodzinie występują schorzenia dietozależne, Dietę ustalam także profilaktycznie, pod kątem ryzyka konkretnej choroby.

Psychodietetyka jest nieodzownym elementem w mojej pracy z pacjentem, zwłaszcza gdy:
- cierpi z powodu nadwagi, otyłości,
- miał wiele niepowodzeń w odchudzaniu się za pomocą diet i innych metod,
- zmaga się z nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi,
- zdecydował się zmienić swój sposób odżywiania się, ale brakuje mu wiedzy, wsparcia, czy motywacji,
- nie akceptuje swojego wyglądu,
- czuje, że utracił kontrolę nad jedzeniem: „zajadając” stres, napięcie, emocje, problemy,
- cierpi na zaburzenia odżywiania (np. anoreksję, bulimię, zespół gwałtownego objadania się).

Usługi , porady świadczę online , telefonicznie (pacjenci z różnych rejonów kraju) ale także na miejscu poprzez osobisty kontakt.
Dietetyka online to oferta skierowana do każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę, dla zabieganych.. Moje konsultacje dietetyczne online poleca już wielu zadowolonych pacjentów. Z każdym moim podopiecznym utrzymuję stały kontakt i co bardzo ważne - wspieram i motywuję w realizacji celu. Zawsze odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Masz do dyspozycji mail lub czat na telefon.

tel. +48 793 00 17 02

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Iwona Sarnicka - dietetyk Certyfikat dietetyka kliniczna
certyfikaty - Iwona Sarnicka - dietetyk Certyfikat psychodietetyka
certyfikaty - Iwona Sarnicka - dietetyk Certyfikat psychoonkologia
certyfikaty - Iwona Sarnicka - dietetyk Certyfikat naturopatia
certyfikaty - Iwona Sarnicka - dietetyk Certyfikat Dietoterapia i Profilaktyka Żywienia
Opinie
Dodaj opinię
Iwona Sarnicka - dietetyk

Ocena dietetyka

Iwona Sarnicka

Suma ocen:

(7 opinii)

Witam. Chcielibyśmy powiedzieć, że Pani Iwona to cud kobieta. Od kilku miesięcy obejmuje swoją opieką kilku naszych pracowników, którzy mają problemy zdrowotne. Z tygodnia na tydzień widać w nich iskrę, uśmiech, radość z jakości życia i wyglądu. Nigdy żadnego z nich nie zostawiła bez opieki i zainteresowania. Cały czas pochłonięta była ich przemianą, leczeniem dietą. Interesuje się każdym szczegółem, który może mieć wpływ na poprawę ich zdrowia. Mało takich ludzi z pasją. GRATULUJEMY i pozdrawiamy, życząc zdrowia dla Pani Iwony i jej rodziny. POLECAMY Z CAŁEGO SERCA JEJ OPIEKĘ, PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE.

(2019-08-27)

pacjent dietetyka

Pani Iwona objęła mnie swoją opieką dietetyczną 8 miesięcy temu. Udało mi się zredukować prawie 18 kg . Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego prowadzenia mnie i uzyskanych przeze mnie wyników . Bez zaangażowania ze strony Pani Iwony i nieustannego motywowania nie osiągnąłbym takiego efektu. Polecam usługi Pani Iwony , jej profesjonalizm i zaangażowanie.

(2019-08-25)

pacjent dietetyka

Z P. Iwoną Sarnicką poznałem się marcu tego roku. Od samego początku nasza współpraca układa się wzorowo i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie udało mi się osiągnąć dzięki wsparciu Iwony. Zawsze dostępna, jeśli jest się w potrzebie. Dzięki współpracy z tak doświadczonym dietetykiem uzyskałem już bardzo dużo - m.in. utrata wagi, lepsze samopoczucie, ale jeszcze mi mało więc walczymy dalej . Zresztą z takim wsparciem, aż się chce osiągać coraz to lepsze cele. Dziękuję za wszystko i proszę o więcej.

(2019-08-25)

pacjent dietetyka

Od pół roku jestem pod opieką Pani Iwony. Dokonała rzeczy "niemożliwych". Czuje się rewelacyjnie, sylwetka wróciła do normy. Jest świetnie. Kontakt z Panią Iwonką 24/7 w serdecznej atmosferze. Polecam z całego serca.

(2019-08-24)

pacjent dietetyka

Opieką zostałem objęty ponad pół roku temu. Pani dietetyk miała codziennie ze mną kontakt. Interesowała się każdym szczegółem, każdą dolegliwością. Analizowała to co jem i jak się czuję. Trzymała ręke na pulsie prawie 24h. Polecam z całego serca. Kontakt osobisty nie jest konieczny Wystarczy telefon lub komunikator. A to ułatwia współpracę. REWELACJA

(2019-08-23)

pacjent dietetyka
Iwona Sarnicka - dietetyk
Odpowiedż dietetyka:

Dziekuje bardzo. To jeszcze nie koniec mojej opieki i mam nadzieję, że dobrniemy bezpiecznie do brzegu ;). Życzę zdrówka

Moja współpraca z P. Iwonką zaczęła się 5 mcy temu i trwa do dziś kiedy mój wygląd i samopoczucie było nie do ogarnięcia. Fachowa wiedza i pomoc pomogły mi zrzucić zbędne kilogramy i nauczyły jak się odżywiać żeby nie tyć i czuć się dobrze we własnej skórze. P. Iwonka jest ciepłą konkretną rzeczową kobietą, która zna się na rzeczy a certyfikaty które posiada potwierdzają jej wiedzę i doświadczenie. Każdemu polecam współpracę z P. Iwonką bo takich specjalistów ze świecą szukać

(2019-08-23)

pacjent dietetyka

Jestem pod opieką Iwony Sarnickiej od czerwca tego roku i jestem bardzo zadowolona , wspaniała osoba ,pomocna w każdej chwili jak się człowiek chce skontaktować zawsze jest dostępna . Miałam chwile zwątpienia ,ale nie pozwoliła mi się wycofać tylko iść dalej po zdrowie i lepsze samopoczucie .Jest osobą która jak trzeba to troszkę zgani , ale jak są efekty to bardzo miło pochwali , a to dodaje sił do dalszej walki .Dziękuję i myślę ,że tak szybko nie zrezygnuje z tak miłej i pomocnej osoby .

(2019-08-23)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Iwona Sarnicka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: