Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Tarnów ?
Sprawdź
Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec

Sylwia Joniec

Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec

(12 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Marii Dąbrowskiej 13 (Siłownia GraFit)
33-100 Tarnów

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 17:30 - 19:00
Środa: nieczynne
Czwartek: 17:30 - 19:00
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pomiar składu ciała z omówieniem wyników

30 zł

Rezerwuj
Pierwsza wizyta z pomiarem składu ciała, oceną aktualnego stanu zdrowia i odżywienia

70 zł

Rezerwuj
Konsultacja dietetyczna z zaleceniami żywieniowymi bez planu dietetycznego

100 zł

Rezerwuj
Indywidualny Plan dietetyczny (7 - dniowy) na miesiąc czasu

110 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Pragniesz schudnąć, ale nie wiesz jak? A może borykasz się z problemami zdrowotnymi i potrzebujesz odpowiednich zaleceń żywieniowych? Próbowałeś już wszystkiego? Przeróżne diety odchudzające, głodówki, mordercze treningi, a efektów brak? Marzysz o idealnej sylwetce? Dobrze trafiłeś! Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Technolog Żywności z Żywieniem Człowieka i studia magisterskie na kierunku Żywienie Człowieka z Dietetyką na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W długoletniej pracy jako dietetyk, analizując potrzeby i problemy pacjentów, zgłębiam wiedzę z aktualnych publikacji naukowych i szkoleń branżowych, żeby jak najlepiej służyć pomocą. Prowadzę konsultacje żywieniowe dla: * osób z nadwagą i otyłością * osób z niedowagą * osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi * osób w różnych jednostkach chorobowych: (miażdżyca, cukrzyca, insulinooporność, nadciśnienie, schorzenia przewodu pokarmowego, niedoczynności tarczycy, Hashimoto, PCOS, dnie moczanowej, itp.) * dzieci i młodzieży * kobiet w ciąży i karmiących * osób starszych * sportowców. Układane jadłospisy uwzględniają takie czynniki jak: * zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i kalorie, wyliczone na podstawie wieku, masy ciała, wzrostu, płci, aktywności fizycznej * występujące alergie pokarmowe, nietolerancje żywieniowe, choroby * rytm dnia i godziny pracy * produkty ulubione i nielubiane * umiejętności kulinarne. Produkty wykorzystywane w diecie są ogólnodostępne, dania są łatwe w przygotowaniu i dostosowane do indywidualnych preferencji. Każdy plan jest przygotowywany indywidualnie, po dokładnej analizie stanu zdrowia, umiejętności kulinarnych, rytmu dnia, godzin pracy i celu, który pragniemy osiągnąć. Odbiór diety następuje po ok. 5 -10 dniach roboczych od pierwszego spotkania. Konsultacje on-line odbywają się telefonicznie, przez e-maila lub wideo rozmowę przy pomocy dostępnych aplikacji. Materiały są przesyłane po uprzednim dokonaniu płatności na adres e-mail. Jak przebiega pierwsza wizyta: * Przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy * Dokonujemy badania masy i składu ciała przy użyciu analizatora i pomiaru obwodów ciała * Wyznaczamy wspólny cel i plan działania oraz ustalamy charakter dalszej współpracy * Zebranie informacji o stanie zdrowia w celu ułożenia indywidualnego planu żywieniowego (do odbioru na kolejnej wizycie, czas oczekiwania ok. 5 dni roboczych). Przebieg wizyty kontrolnej: * Dokonujemy badania masy i składu ciała i pomiaru obwodów ciała * Omawiamy efekty diety * Wychwytujemy ewentualnie popełniane błędy żywieniowe * Ustalamy dalsze etapy działania * Podtrzymujemy motywację * Wprowadzamy modyfikację w planie żywienia Jeśli masz pytania, chcesz zapytać o więcej szczegółów zapraszam do kontaktu: tel. 726-594-299. e-mail: sylwiajoniec.dieta@gmail.com

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec Dietetyka kliniczna
certyfikaty - Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec Edukator w cukrzycy
certyfikaty - Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec Dietetyka sportowa
certyfikaty - Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec Psychodietetyka
certyfikaty - Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec Intendent w placówce oświatowej z elementami dietetyki
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec Dietetyka i Dietoterapia

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk mgr inż. Sylwia Joniec

Ocena dietetyka

Sylwia Joniec

Suma ocen:

(12 opinii)

Wizyta przebiegła w milej atmosferze. Pani Sylwia odpowiedziała na wszelkie pytania i obawy przed rozpoczęciem diety. Jestem już 2 miesiąc na diecie i udało się zrzucić 8 kg, zmieniło się samopoczucie na lepsze i nie mam już wzdętego brzucha :-) nie chodzę głodna. Bardzo polecam!!

(2020-05-05)

pacjent dietetyka

Gorąco polecam . Dieta super, produkty ogólno dostępne , dania łatwe w przygotowaniu . Po pierwszym miesiącu stosowania diety minus prawie 8 kg - dieta i zalecenia stosowane w 100%. Wyniki z krwi takie jak kwas moczowy , cukier wróciły do normy a chorestelor zbliżył się do górnej akceptowalnej granicy .
Jeszcze raz gorąco polecam .

(2020-02-18)

pacjent dietetyka

Bardzo jestem zadowolona z wizyty i polecam wszystkim

(2019-05-18)

pacjent dietetyka

Dzięki diecie od Pani Sylwii udało mi się zmienić nawyki żywieniowe, które zaowocowały utratą 14 kg !! Dieta jest łatwa w realizacji, produkty ogólnodostępne, a przede wszystkim smaczna i urozmaicona. Polecam !!

(2018-03-16)

pacjent dietetyka

Próbowałam już przeróżnych diet począwszy od niskokalorycznych, po większość diet internetowych, ale efekt nawet jak był przez chwilę, później kończył się efektem jojo.
Do gabinetu Pani Sylwii trafiłam z polecenia od koleżanki, u której widziałam ładne postępy.
Dzisiaj mogę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja, która odmieniła moje życie!!
Udało się zrzucić 25 kg, bez uczucia głodu i efektu jojo!! Oprócz tego poprawiły się badania. Dotychczas podniesiony poziom trójglicerydów i cukru wrócił do normy.
Samopoczucie uległo niesamowitej poprawie, nie jestem śpiąca, zmęczona i wyjście po schodach nie powoduje zadyszki :-) Polecam z czystym sumieniem!

(2018-02-01)

pacjent dietetyka

Polecam Panią Sylwię, jest profesjonalna w tym co robi

(2018-01-30)

pacjent dietetyka

Świetna dieta. Polecam panią Sylwie.

(2018-01-30)

pacjent dietetyka

Polecam Panią Sylwie!! Dzięki jej diecie schudłem 20kg :)

(2018-01-30)

pacjent dietetyka

Najlepszy dietetyk w Tarnowie i nie tylko !!!

(2018-01-30)

pacjent dietetyka

Ocena bardzo dobra, dieta urozmaicona, dająca efekty i człowiek nie chodził głodny.
Bardzo Polecam

(2018-01-30)

pacjent dietetyka

POLECAM !!! :)

(2018-01-29)

pacjent dietetyka

Najlepszy dietetyk w mieście, a pewnie i nie tylko w mieście :) Rzetelne i indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Polecam tym, którzy oczekują konkretnych efektów.

(2018-01-17)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Sylwia Joniec

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: