Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Tarnowskie Góry ?
Sprawdź
Poradnia Racjonalnego Odżywiania

Nicola Szeja

Poradnia Racjonalnego Odżywiania

(4 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Poczdamska 5
Tarnowskie Góry

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Wizyta indywidualna (przeprowadzona zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej w

100 zł

Rezerwuj
wizyta kontrolna (poza pakietem)

60 zł

Rezerwuj
Analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników oraz wydrukiem (poza pakietem)

50 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Dietetyka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich, gdzie tematem mojej pracy doktorskiej jest "Związek pomiędzy stanem odżywienia chorych na nowotwory limfoproliferacyjne a efektywnością ich leczenia". Ponadto jestem wykładowcą akademickim, prelegentem szkoleń, warsztatów, konferencji naukowych oraz autorem i współautorem artykułów naukowych z zakresu szeroko pojętej tematyki żywienia i zdrowia publicznego. Współtworzę również programy edukacyjne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych i starszych.

Jako dietetyk kliniczny, zarówno z zawodu, jak i pasji, stale pogłębiam i uaktualniam swoją wiedzę w zakresie dietoprofilaktyki i dietoterapii. Pracuję zgodnie ze standardami Evidence Based Nutrition (EBN), czyli żywienia opartego na dowodach naukowych. Nieustanie szukam nowych rozwiązań i możliwości, by opierając się na wiedzy pozyskanej podczas analizy publikacji naukowych oraz uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych, układać apetyczne jadłospisy i tym samym świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się na zagadnieniach dotyczących kształtowania prawidłowych zachowań żywieniowych, żywienia w przewlekłych chorobach niezakaźnych, szczególnie onkologii oraz psychologii żywienia i promocji zdrowego stylu życia. Prywatnie jestem pasjonatką dobrej książki i dalekich podróży.

Moje motto: Racjonalne żywienie nie będzie trudnością, jeśli wybierzesz się w drogę do celu z odpowiednią osobą!

szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Poradnia Racjonalnego Odżywiania "Żywienie w okresie okołoprzeszczepowym szpiku i chemioterapii" Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej
szkolenia - Poradnia Racjonalnego Odżywiania "Doustna suplementacja pokarmowa" Ośrodek Żywienia Klinicznego WSS im. Gromkowskiego we Wrocławiu
szkolenia - Poradnia Racjonalnego Odżywiania "Dieta w chorobach tarczycy, PCOS i insulinooporności wg Evidence Based of Nutrition" Akademia Dietetyki Klinicznej
szkolenia - Poradnia Racjonalnego Odżywiania "Podstawy żywienia klinicznego w onkologii" POLSPEN i Centrum Onkologii – Instytut Im. M. Skłodowskiej-Curie
szkolenia - Poradnia Racjonalnego Odżywiania "Rola dietetyka w żywieniu zbiorowym" Akademia Dietetyki Klinicznej

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Poradnia Racjonalnego Odżywiania

Ocena dietetyka

Nicola Szeja

Suma ocen:

(4 opinii)

Nie wiedziałam, że przy moich schorzeniach będę tak dobrze jadła , a tu super smaki, mało czasu spędzanego w kuchni i wszystko można wziąć na wynos. Wszystkie najważniejsze dla mnie aspekty zostały spełnione. Bardzo polecam Panią Nicolę każdemu!

(2019-05-28)

pacjent dietetyka

Smacznie, zdrowo, motywująco, miło i profesjonalnie. Do tego na liczniku -10kg i stale spada. Czegóż chcieć więcej? :D

(2019-03-27)

pacjent dietetyka

Najlepszy dietetyk onkologiczny na Śląsku! Wiem, co mówię, byłem wcześniej u kilku innych - z marnymi rezultatami niestety. U Pani Nicoli pełen profesjonalizm i ogrom cierpliwości, do tego bardzo smaczne jedzenie. Człowiek od razu zdrowieje!

(2019-02-20)

pacjent dietetyka

Zdecydowanie polecam! Pani Dietetyk posiada bardzo dużą wiedzę, którą w przystępny sposób przekazuje na każdej wizycie. Dodatkowo niesamowicie motywuje i układa przepyszne jadłospisy. Co najważniejsze, samopoczucie i wyniki krwi duże lepsze.

(2019-02-12)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Nicola Szeja

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: