Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Warszawa ?
Sprawdź
AleksandraNutrition

mgr Dietetyk Kliniczny Aleksandra Zając

AleksandraNutrition

(4 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Online
00-000 Warszawa

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 10 - 14
Wtorek: 10 - 14
Środa: 10 - 14
Czwartek: 10 - 14
Piątek: 10 - 14
Sobota: 8 - 20
Niedziela: 8 - 20
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta

100 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna

70 zł

Rezerwuj
Pakiet (pierwsza wizyta + dwie kontrolne)

200 zł

Rezerwuj
Pakiet (pierwsza wizyta + trzy kontrolne)

250 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

karta płatność kartą

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Aleksandra Zając. Jestem dietetykiem klinicznym. Ukończyłam studia magisterskie na jednej z najwyżej ocenianych uczelni medycznych na świecie - Karolinska Institutet w Sztokholmie (dietetyka ogólna). Wcześniej ukończyłam studia licencjackie z dietetyki klinicznej na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W ramach studiów dietetycznych odbyłam praktyki w laboratoriach, szpitalach dziecięcych i domach pomocy społecznej.

Dietetyka to nie tylko moja droga zawodowa, ale również pasja. Stąd jestem autorem wielu publikacji dotyczących żywienia. Moim celem jest 100% zaangażowanie w opiekę nad moimi Pacjentami, którzy potrzebują pomocy dietetyka w powrocie do zdrowia po przebytych chorobach, ułożeniu indywidualnej diety w celu redukcji, zwiększeniu lub utrzymaniu masy ciała lub w przygotowaniu do zawodów sportowych.

Stale doskonalę i aktualizuję swoją wiedzę pod okiem światowej klasy wykładowców, gdzie biorę udział w badaniach i eksperymentach dotyczących wielu zaawansowanych aspektów żywności i żywienia, w tym: szczegółowego składu żywności, zrównoważonego rozwoju, trenera żywienia i sportu, psychodnietetyki. Ponadto, zajmuję się prowadzeniem kobiet w ciąży oraz najmłodszymi (dietetyką pediatryczną). Zajmowałam się talerzem dzieci w USA, Polsce oraz Hiszpanii. Cała wiedza jaką zdobywam połączone z analizą aspektów naukowych -  endokrynologii, chemii ogólnej czy biologii molekularnej.

Jako dyplomowany dietetyk kliniczny posiadam wieloletnie doświadczenie z klientami, a w tym układaniem jadłospisów dla osób cierpiących na daną chorobę/chcących poprawić swoje samopoczucie/wyniki sportowe tak, aby były bezpieczne w stosowaniu i odpowiednio zbilansowane pod względem energetycznym, makro i mikrokalorycznym.

Dodatkowo, w razie potrzeby, polecam dietę talerzową wspomóc odpowiednią suplementacją, która wzmocni i przyspieszy proces pozytywnej przemiany odżywienia organizmu.

W tej chwili odbywam staż w Centrum Zdrowia „Nurservico Assoc” z siedzibą w Madrycie. Prowadzę badania, piszę raporty i rozwiązuję prawdziwe przypadki pacjentów, którzy przychodzą z różnymi, złożonymi chorobami i dążą do tego, co chcą osiągnąć w kontekście swoich kształtów. Stąd też prowadzę swój gabinet online, chcąc pomóc osobom z całego świata.

W związku ze swoim międzynarodowym wykształceniem i doświadczeniem, biegle władam językiem polskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim oraz, w związku z tym, mogę udzielać konsultacji w wymienionych językach.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się do mnie napisać. Bardzo chętnie pomogę i umówię odpowiedni dla Ciebie termin konsultacji. Przez cały okres opieki chętnie będę Cię wspierać w trakcie drogi do osiągnięcia leapszej wersji siebie.


Cennik usług:

- Pierwsza wizyta - 100 zł

- Wizyta kontrolna - 70 zł

- Pakiet (pierwsza wizyta dwie kontrolne - 200 zł

- Pakiet (pierwsza wizyta trzy kontrolne) - 250 zł

- 3 - dniowy jadłospis - 50 zł

- 7 - dniowy jadłospis - 70 zł

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - AleksandraNutrition Stanford Introduction to Food and Health
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - AleksandraNutrition Dietoterapia w zaburzeniach hormonalnych i metabolicznych – najnowsze doniesienia dietetyczne”
Opinie
Dodaj opinię
AleksandraNutrition

Ocena dietetyka

mgr Dietetyk Kliniczny Aleksandra Zając

Suma ocen:

(4 opinii)

Ocena wystawiona przez: Cezary

Dzięki Pani Aleksandrze udało mi się zweryfikować mój sposób odżywiania oraz poprawić go. Wszelkie wątpliwości jakie miałem w tym zakresie zostały rozwiane. Wygląda na to, że stosunkowo niewielkim wysiłkiem można wiele zmienić. Polecam!

(2023-07-19)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: andzia

Życzliwa i profesjonalna osoba. Z dużą cierpliwością wysłuchała moich problemów zdrowotno -dietetycznych i rozpisała dietę. Polecam każdemu kto chciałby powalczyć o swoje zdrowie.

(2023-07-11)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Mierzej

Pełen profesjonalizm, duża wiedza i zaangażowanie pani dietetyk. Gorąco polecam!

(2023-07-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Aniela

Bardzo polecam, pani Aleksandra pomogła mi w doborze diety przy problemie z tarczycą. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

(2023-07-05)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: mgr Dietetyk Kliniczny Aleksandra Zając

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: