Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Warszawa ?
Sprawdź
Andrzej Nejman Heimdall - Dietetyka i trening personalny

Andrzej Nejman

Andrzej Nejman Heimdall - Dietetyka i trening personalny

(6 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Włodarzewska 55C/15
02-348 Warszawa

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: 8 - 18
Niedziela: 8 - 18
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta - konsultacja i jadłospis na pierwsze 2 tygodnie

100 zł

Rezerwuj
Pierwsza wizyta - z analizą składu ciała

100 zł

Rezerwuj
Pierwsza wizyta - konsultacja/ analizą składu ciała/ jadłospis na pierwsze 2 tygodnie

150 zł

Rezerwuj
Pierwsza wizyta/konsultacja - 60 min

50 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

​Heimdall to profesjonalny dietetyk oraz trener personalny. Naszą pasją jest zdrowie, odżywianie i dążenie do szczęścia naszych podopiecznych. Naszą działalność z roku na rok się rozrasta, ale nie tracimy z oczu podstawowego celu – pod marką Heimdall tworzymy plany żywieniowe i udzielamy porad, które pomagają klientom stracić wagę, rozpoznać alergie pokarmowe oraz jeść i żyć zdrowiej.

Opinie
Dodaj opinię
Andrzej Nejman Heimdall - Dietetyka i trening personalny

Ocena dietetyka

Andrzej Nejman

Suma ocen:

(6 opinii)

Ocena wystawiona przez: Marzena

Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie! Dodatkowo indywidualne podejście do każdej osoby. Andrzej monitoruje i motywuje na kazdym etapie i nie odpuszcza nawet na chwilę :).. Nigdy nie pozwoli Ci się poddać :). Dieta dostosowana do moich problemów zdrowotnych - hashimoto i insulinooporność. Wyniki moich badań podczas stosowania diety bardzo się poprawiły, samopoczucie świetne, energii przybywa..Jedzenie fantastyczne a do tego zdrowe z wyłączeniem produktów, których nie lubię oraz których nie mogę jeść ze względu na moje problemy zdrowotne. Nie chodzę głodna a waga spada. Dzieki Andrzejowi zmieniłam nawyki żywieniowe i styl życia - lepiej się czuję i zdrowo chudnę. Polecam Wszystkim!

(2021-03-26)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: ZENEK

Kontakt rewelacyjny, dieta super, z wyłączeniem produktów których nie lubie i takich których nie mogę jeść ze względów zdrowotnych. Waga spada, nie chodzę głodny, ciśnienie krwi po 2 miesiącach diety w normie- samopoczucie rewelacyjne. Poprostu wszystko rewelacja.

(2021-03-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Paweł

Andrzej: motywacja 100% Kontakt rewelacyjny, Waga spada, Wymiary-tam gdzie chcę spada. Treningi - super.

(2021-03-24)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Małgoś

Andrzej z bardzo dużym pokładem cierpliwości podszedł do trenowania mnie. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm, nieustanne tłumaczenie (bo jestem dość upartą osobą) pozwoliło na otrzymanie przeze mnie genialnych wyników. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakie efekty osiągnęłam w krótkim czasie- to on uświadomił mi że nie waga jest ważna a centymetry bo to one robią największą robotę. Dzięki Andrzeja motywacji i wsparciu wierzę że mogę więcej. Z całego serca polecam

(2021-03-23)

pacjent dietetyka

Dzięki Waszej pomocy nareszcie czuje szczęśliwy , pełny energii i zdrowy. Uzyskałem wymarzoną formę o którą wcześniej walczyłem latami.  Profesjonalne oraz indywidualne podejście pomogło mi pozbyć się nadmiaru kilogramów oraz masy kompleksów.

(2020-06-03)

pacjent dietetyka

Dla mnie współpraca z Andrzejem to bardziej zmiana sposobu życia, a nie tylko dieta. Na swojej drodze do zdrowia i ładnej sylwetki spotkałam wiele osób, ale to właśnie Andrzej sprawił, że z przyjemnością gotuje, uwielbiam, kiedy się spocę I po trudnym treningu powiem "zrobiłam to" . Co cenię w tej współpracy? Cierpliwość, troskę, elastyczność, nastawienie na uczenie, tak, żebym po jakimś czasie mogła sama ułożyć dietę i plan ćwiczeń.

(2020-06-03)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Andrzej Nejman

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: