Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Warszawa ?
Sprawdź

Aneta Jachnis

Dietetyk Aneta Jachnis NutriClinic

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Tukana 3
02-843 Warszawa

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 20
Wtorek: 8 - 20
Środa: 8 - 16
Czwartek: nieczynne
Piątek: 8 - 20
Sobota: 8 - 20
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką studiów I oraz II stopnia na kierunku dietetyka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyłam również studia doktoranckie na I Wydziale Lekarskim. Pracuję jako asystent naukowo-dydaktyczny w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej WUM. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim (zajęcia w ramach UOUW). Od wielu lat prowadzę zajęcia dla studentów m.in. kierunku lekarskiego, dietetyki, stomatologii w języku polskim i angielskim. Jestem autorką/współautorką prac naukowych, podręczników, sylabusów do zajęć. 

Od 2014 roku przyjmuję pacjentów w ramach własnej praktyki dietetycznej. Prowadzę także kursy i szkolenia dla lekarzy i specjalistów, firm prywatnych, osób dorosłych, dzieci i młodzieży - propagując zdrowy styl życia i skupiając się w kierunku dietoprofilaktyki.

Obszary moich głównych zainteresowań zawodowych to m.in. dietoprofilaktyka, dietoterapia w schorzeniach gastroenterologicznych (OZT, PZT, zapalenie błony śluzowej żołądka, refluks, stłuszczenie wątroby, zespół jelita drażliwego etc.), zdrowa redukcja masy ciała (pacjenci z cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, hipercholesterolemią), żywienie w chorobie nowotworowej, żywienie przeciwstarzeniowe, żywienie kliniczne, dietoterapia po zabiegach i operacjach przewodu pokarmowego.

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk Aneta Jachnis NutriClinic

Ocena dietetyka

Aneta Jachnis

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Aneta Jachnis

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: