Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Wisła ?
Sprawdź

Samo Zdrowie

Samo Zdrowie

(2 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Samo Zdrowie
43-460 Wisła

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: 17 - 19
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: 8 - 16
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
1.Konsultacja bezpłatna wywiad żywieniowy, zdrowotny analiza składu ciała, ocena stanu odżywiania + omówienie jednego nawyku żywieniowego online
2.Kosultacja przedstawienie i omówienie przygotowanego jadłospisu ( 7 dniowego) . Omówienie zaleceń żywieniowych + omówienie jednego nawyku żywieniowego.

100 zł

Rezerwuj
3.Konsultacja po około trzech - czterech tygodniach od wdrożenia zmian na której robimy analizę składu ciała, sprawdzamy postępy + omówienie jednego nawyku żywieniowego.

80 zł

Rezerwuj
Jadłospis 14 dniowy i omówienie jego założeń

150 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Odpowiednie komponowanie posiłków, dostosowanych do potrzeb Twojego organizmu oraz zapewniających właściwą ilość składników odżywczych, to niezbędny element zdrowego trybu życia. Dzięki dobrze zbilansowanej diecie możesz nie tylko uzyskać wymarzoną sylwetkę, ale przed wszystkim polepszyć swoje samopoczucie, a nawet wspomagać proces leczenia niektórych chorób.

To także równowaga w relacjach z jedzeniem. Zdrowe odżywianie nie może wywoływać u Ciebie frustracji. Pokażę Ci, że może być smaczne, różnorodne i sycące, a zarazem nieskomplikowane i bezstresowe.

Zmiana nawyków żywieniowych wymaga zaangażowania i pracy nad sobą, dietetyk jest tylko wsparciem w tym procesie. Ale właściwie dobierając sposób i tempo wprowadzanych zmian, zadbam o to, aby efekty z naszej pracy zostały na dłużej, a najlepiej na całe życie. Tak naprawdę nie jest wielką sztuką w ekspresowym tempie zrzucić parę kilo tylko po to, żeby zaraz je znowu odzyskać (tzw. efekt jo-jo). Prawdziwą sztuką jest wprowadzić zmiany na stałe, tak aby optymalna sylwetka i dobra forma zostały z Tobą już na zawsze.
Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany zmianą nawyków żywieniowych, zbilansowaną dietą, utratą zbędnych kilogramów zapraszam do kontaktu ze mną wypełnij  formularz kontaktowy.

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Samo Zdrowie Soki w diecie - twarde dane, soczyste fakty, owocne wnioski"- certyfikat uczestnictwa w szkoleniu 02.2020r.
certyfikaty - Samo Zdrowie "Zespół jelita nadwrażliwego - jak diagnozować, jak suplementować" - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu 06.2020r.
certyfikaty - Samo Zdrowie I ogólnopolska konferencja naukowa : ''Dietetyk i diagnosta laboratoryjny - wspólna praca dla dobra pacjenta" - certyfikat uczestnictwa 01.2021r.
certyfikaty - Samo Zdrowie Zaświadczenie potwierdzające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy i kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu 'Dietetyk" 09.2020r.
certyfikaty - Samo Zdrowie Dietoterapia w SIBO i IBS 03.03.2021r.
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Samo Zdrowie Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego - Świadectwo ukończenia kierunku - Dietetyka 01.2021
szkolenia - Samo Zdrowie Rekomendacja Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego 12.01.2021
szkolenia - Samo Zdrowie Zaświadczenie o ukończeniu kursu - Dietetyka 01.2021r.
szkolenia - Samo Zdrowie Uczelnia Lingwistyczno - Humanistyczna - dietetyka ( w toku)

Zobacz wszystkie

Mniej

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię
Samo Zdrowie

Ocena dietetyka

Samo Zdrowie

Suma ocen:

(2 opinii)

Ocena wystawiona przez: Zbigniew

Pan Zbyszek jest profesjonalny. Mówi co należy zrobić aby osiągnąć cel. Trzymanie się wytoczonego planu daje efekty czego On zresztą był pewien. Potrafi dostosować świetnie plan diety do codziennych zajęć i nie tylko. Polecam tego Pana

(2024-04-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Marta Kuklińska

Bardzo dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny.Podoba mi się ,że pan Zbyszek nauczył mnie dobrych nawyków żywieniowych,dzięki którym udało się mi łatwiej schudnąć.Polecam.

(2021-03-26)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Samo Zdrowie

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: