Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Wrocław ?
Sprawdź
Katarzyna Niżyńska Dietetyk

Katarzyna Niżyńska

Katarzyna Niżyńska Dietetyk

(4 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

On-Line
53-333 Wrocław

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta

50 zł

Program żywieniowy na 30 dni

150 zł

Wizyta kontrolna

150 zł

płątności
Płatności:

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Dietetyka oraz Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Oprócz prowadzenia swoich dwóch Poradni pracuje jako wykładowca dietetyki i żywienia człowieka w jednej z Wrocławskich szkół oraz prowadzi szkolenia z zakresu dietetyki w całej Polsce.

Doświadczenie w pracy dietetyka zdobywała głównie podczas wielu godzin praktyk między innymi w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej „Dobrzyńska” gdzie pogłębiała swoją wiedzę głównie z zakresu diabetologii, chorób układu krążenia oraz otyłości w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu i wielu innych instytucjach medycznych.

Specjalizuje się w leczeniu chorób jelit takich jak zespół jelita nadwrażliwego oraz chorób dietozależnych na przykład nadwagi, otyłości, cukrzycy, insulinooporności, chorób tarczycy, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, nietolerancji i alergii pokarmowych.

W swojej codziennej praktyce stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz motywowanie do zmian w sposobie żywienia.

Dzięki entuzjastycznemu podejściu do zdrowia i żywienia szybko zaraża zdrowymi nawykami, indywidualne podejście cechuje nacisk na zadowolenie pacjenta i optymalne tempo terapii.

Laureatka prestiżowego wyróżnienia „Smok Biznesu” podczas XXI Dzierżoniowskich Prezentacji.

Opinie
Dodaj opinię
Katarzyna Niżyńska Dietetyk

Ocena dietetyka

Katarzyna Niżyńska

Suma ocen:

(4 opinii)

Dieta ułożona przez p. Kasię jest smaczna, prosta w przygotowaniu i zdrowa. Bez głodu i większych wyrzeczeń udało mi się schudnąć. Poznałem nowe smaki i produkty, które na stałe zagoszczą w jadłospisie w moim domu. Szczerze polecam.

(2017-03-20)

pacjent dietetyka

Po setkach bezskutecznych diet z internetu, suplementach na odchudzanie i diet "od koleżanki" trafiłam w końcu do pani Kasi. Dzięki jej podejściu do żywienia, zrozumiałam że na diecie nie trzeba się głodzić ! nie trzeba też rezygnować z drobnych przyjemności :) Teraz już wiem że odpowiednia i skuteczna dieta, to taka która zmienia nawyki żywieniowe, a nie restrykcyjnie nas ogranicza.

(2017-03-20)

pacjent dietetyka

Pani Kasia bardzo profesjonalnie podeszła do pracy ze mną. Ma indywidualne podejście, jest kulturalna i sympatyczna. Oprócz diety, która była urozmaicona, smaczna i SKUTECZNA, zmobilizowała mnie do rzucenia palenia :) Bardzo polecam!

(2017-03-19)

pacjent dietetyka

Miła, konkretna i profesjonalna. Wspaniałe efekty i dieta dobrana tak, żeby było również smacznie. Polecam!

(2017-03-19)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Katarzyna Niżyńska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: