Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW ONLINE?
Sprawdź
Karolina Dobrowolska-Zrałka Dietetyk Kliniczny

Karolina Dobrowolska-Zrałka

Karolina Dobrowolska-Zrałka Dietetyk Kliniczny

(10 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Wizyty online

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 16
Wtorek: 8 - 16
Środa: 8 - 16
Czwartek: 8 - 16
Piątek: 8 - 16
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie kontynuuję swoją edukację w Szkole Doktorskiej UMed Wrocław, gdzie prowadzę badania dotyczące związku pracy zmianowej ze sposobem żywienia oraz wybranymi parametrami biochemicznymi i antropometrycznymi stanu odżywienia wrocławskich strażaków.

Główną regułą, którą się kieruję przy współpracy ze swoimi podopiecznymi to „nie ma jednej, idealnej diety dla każdego”, przez co zawsze podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta. Dodatkowo każdorazowo trzymam się zasady, że to dieta ma być dopasowana do nas, a nie my dopasowani do diety.

W opracowywanych planach żywieniowych bazuję wyłącznie na ogólnodostępnych składnikach. Moim głównym celem współpracy z podopiecznymi jest edukacja, dlatego do części składników dopisuję również informacje, czego unikać na etykietach spożywczych oraz wymieniam przykładowe, dobre jakościowo odpowiedniki.

Wiem, że sposób żywienia jest jednym z niezbędnych elementów utrzymania zdrowia organizmu, a w niektórych przypadkach klinicznych m.in.: celiakii, WZJG, SIBO, cukrzycy typu II, insulinoooporności czy nadciśnienia tętniczego, odpowiednia dieta jest kluczowym elementem prawidłowej terapii.

Odbyłam liczne praktyki zawodowe we wrocławskich szpitalach, przychodniach oraz hospicjum. Napisane przeze mnie prace dyplomowe dotyczyły zasadności stosowania diet alternatywnych w chorobach nowotworowych przez pacjentów.

Prywatnie jestem wielbicielką kotów, podróży i pasjonatką gotowania, przez co masz pewność, że opracowany dla Ciebie plan żywieniowy na pewno będzie smaczny (co nie znaczy, że czasochłonny).

Zapraszam na mój Instagram: @dobrowolska.dietetyk - darmowa wiedza i przepisy :)

Opinie
Dodaj opinię
Karolina Dobrowolska-Zrałka Dietetyk Kliniczny

Ocena dietetyka

Karolina Dobrowolska-Zrałka

Suma ocen:

(10 opinii)

Ocena wystawiona przez: Artur

Na współpracę z Panią Karoliną zdecydowałem się ze względu na jej otwarte podejście do dietetyki, zdrowia i zainteresowania dietami wysokotłuszczowymi. Nie mam także zastrzeżeń jeżeli chodzi o kontakt czy to mailowy, czy podczas samego spotkania, które odbyło się w przyjaznej atmosferze. Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Karoliny uwidacznia się jednak w przygotowanych przez nią Zaleceniach Żywieniowych, które są wyczerpującym raportem ze stanu zdrowia podopiecznego oraz dają wiele wskazówek (nie tylko żywieniowych) jak poprawić swoje zdrowie. Odnośnie wyników stosowania jadłospisu przygotowanego przez Panią Karolinę - mogę póki co zacytować wielkiego polskiego poetę Zenona Martyniuka: "zobaczymy, czas pokaże, czas pokaże", ponieważ dopiero tak naprawdę zaczynam stosować nowe zalecenia żywieniowe. Mam jednak dobre przeczucia ponieważ wszelkie moje uwagi i prośby zostały wzięte pod uwagę przy tworzeniu jadłospisu, a zdecydowana większość dań zapowiada się smakowicie (są nawet frytki!). Na pewno za jakiś czas wrócę do Pani Karoliny ponownie.

(2024-05-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Małgosia

Szczerze polecam opiekę dietetyczną Pani Karoliny. Kontakt online możliwy w każdym momencie współpracy oraz wykorzystanie powszechnie dostępnych produktów sprawił, że trzy miesięczny okres odchudzania wymagał ode mnie jedynie uwagi przy dokładnym stosowaniu się do zaleceń, bez straty czasu na poszukiwanie egzotycznych składników. Moim celem było zgubienie kilku kilogramów ale przede wszystkim zmiana diety na wegetariańską. Pani Karolina przygotowała dla mnie 6 tygodniowych zestawów posiłków i chociaż nasza współpraca objęła święta, sylwester a nawet tłusty czwartek, udało mi się stracić zbędne kilogramy nie głodząc się i zachowując dobre wyniki badań.

(2024-05-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Joanna Krysa

Pani Karolina to profesjonalistka ze wspaniałym podejściem do klienta. Uważna, słowna z doskonałym zasobem wiedzy, łatwych i smacznych przepisów. Z dbałością o zdrowie ale także preferencje kubków smakowych klienta dostosowuje jadłospis tak aby jego wprowadzenie w użycie było przyjemne. Efekty współparacy widać gołym okiem i w wynikach badań, całym sercem polecam.

(2024-02-20)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Rafał

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Karoliną. Współpracę rozpocząłem po pozytywnym wyniku na SIBO oraz wcześniejszym przypuszczeniu IBS. Dokładny dobór badań przed wizytą, dokładnie przeprowadzony wywiad oraz dobrze dobrana dieta low-carb dość szybko poprawiła moje samopoczucie. Sam jadłospis zawiera sporo podpowiedzi w kwestii wybrania odpowiednich produktów. Dodatkowo kontakt z Panią Karoliną przebiega w bardzo szybki i konkretny sposób.

(2024-02-20)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Robert

Współpraca z panią Karoliną spełniła moje oczekiwania. Uważam, że Jej podejście do pacjenta jest indywidualne oraz bardzo profesjonalne. Dieta, którą mi ustaliła, odpowiadała moim potrzebom żywieniowym w 100%. Polecam.

(2023-08-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Łukasz

Trafiłem do Pani Karoliny z problemami żołądka, dużymi zmianami skórnymi oraz nadwagą. Z tymi problemami walczyłem od kilku lat. Pani Karolina szczegółowo przeprowadziła całą diagnostykę mojego organizmu. Precyzyjnie opracowała dietę dla mnie w oparciu o wyniki. Co najważniejsze nauczyła mnie jak korzystać z żywności by było smacznie, zdrowo i nie monotonnie. Jeśli chcesz zmienić swoje życie tak jak ja, to Pani Karolina niepewno Ci w tym pomoże.

(2023-07-19)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Magdalena

Pani Karolina pokazała mi, że zdrowa zbilansowana dieta nie oznacza ciągłych wyrzeczeń i narastającej frustracji - że mogą to być smaczne posiłki, skomponowane z moich ulubionych produktów, dostosowane do moich możliwości czasowych i umiejętności kulinarnych. Polecam! Efekty w obwodach i samopoczuciu gwarantowane!

(2023-07-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Aleksandra

Praca z Panią Karoliną była dla mnie czystą przyjemnością :) kontakt bardzo miły. Rozmowa konkretna, szczegółowa :) pełen profesjonalizm :) polecam tą sympatyczną Kobietkę każdemu kto chce spróbować zmienić swoje nawyki zywieniowe :)

(2023-07-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Daniel

Pani Karolina to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jej praca jako dietetyka zasługuje na pełne uznanie. Jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki tworzy diety na miarę, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i skomponowała diety łatwe, zdrowe i szybkie w przygotowaniu - a to... jest najważniejsze w moim życiu codziennym. Jej podejście skupione na znalezieniu najlepszych rozwiązań dla mojego zdrowia jest niezwykle inspirujące. Dzięki niej, odrzuciłem swoje dawne nawyki, a chodząc po sklepie wiem, co kupować i czego unikać. Dodatkowo, warto podkreślić, kontakt jest najważniejszy - i tutaj też się nie zawiodłem. Zawsze jest dostępna i gotowa odpowiedzieć na moje pytania, oczywiście we wcześniej ustalonym sposobie zgłaszania pomocy. Jej otwartość i chęć pomocy sprawiają, że czuję się naprawdę zaopiekowany. Gorąco polecam Panią Karolinę jako dietetyczkę. Jej umiejętności, zaangażowanie i pasja w pracy są godne uznania. Nie tylko pomaga w osiągnięciu celów żywieniowych, ale także inspiruje do zdrowego stylu życia. Jestem wdzięczny za jej wsparcie. Nieskromnie muszę przyznać, że dzięki diecie i nowemu stylowi życia, spaliłem zbędne kilogramy (8 w dół), co motywuje mnie do dalszej pracy. Dzięki ;)

(2023-07-13)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Milena

Polecam konsultacje u Pani Karoliny. Wywiad, o który prosi przed konsultacjami jest niezwykle dokładny i przemyślany, nie tylko składający się z aspektów dietetycznych, ale jest tak skonstruowany, by można było spojrzeć całościowo na zdrowie pacjenta. Pani Karolina podzcas konsultacji rozwiała moje wątpliwości o które pytałam, a najbardziej podobało mi się to,że w pewnym momencie, kiedy chciałam zapytać o inny temat, Pani Karolina powiedziała, "śmiało, ja jestem tu dla Pani" także poczułam się w 100% zaopiekowana. Jeśli chodzi o kontakt to także polecam, gdyż na każdy e-mail dotrzymałam sprawna odpowiedz.

(2023-07-04)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Karolina Dobrowolska-Zrałka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: