Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Wrocław ?
Sprawdź
Karolina Dobrowolska-Zrałka Dietetyk Kliniczny

Karolina Dobrowolska-Zrałka

Karolina Dobrowolska-Zrałka Dietetyk Kliniczny

(6 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

ONLINE
51-107 Wrocław

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 16
Wtorek: 8 - 16
Środa: 8 - 16
Czwartek: 8 - 16
Piątek: 8 - 16
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

karta przelew / BLIK

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie kontynuuję swoją edukację w Szkole Doktorskiej UMed Wrocław, gdzie prowadzę badania dotyczące związku pracy zmianowej ze sposobem żywienia oraz wybranymi parametrami biochemicznymi i antropometrycznymi stanu odżywienia wrocławskich strażaków.

Główną regułą, którą się kieruję przy współpracy ze swoimi podopiecznymi to „nie ma jednej, idealnej diety dla każdego”, przez co zawsze podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta. Dodatkowo każdorazowo trzymam się zasady, że to dieta ma być dopasowana do nas, a nie my dopasowani do diety.

W opracowywanych planach żywieniowych bazuję wyłącznie na ogólnodostępnych składnikach. Moim głównym celem współpracy z podopiecznymi jest edukacja, dlatego do części składników dopisuję również informacje, czego unikać na etykietach spożywczych oraz wymieniam przykładowe, dobre jakościowo odpowiedniki.

Wiem, że sposób żywienia jest jednym z niezbędnych elementów utrzymania zdrowia organizmu, a w niektórych przypadkach klinicznych m.in.: celiakii, WZJG, SIBO, cukrzycy typu II, insulinoooporności czy nadciśnienia tętniczego, odpowiednia dieta jest kluczowym elementem prawidłowej terapii.

Odbyłam liczne praktyki zawodowe we wrocławskich szpitalach, przychodniach oraz hospicjum. Napisane przeze mnie prace dyplomowe dotyczyły zasadności stosowania diet alternatywnych w chorobach nowotworowych przez pacjentów.

Prywatnie jestem wielbicielką kotów, podróży i pasjonatką gotowania, przez co masz pewność, że opracowany dla Ciebie plan żywieniowy na pewno będzie smaczny (co nie znaczy, że czasochłonny).

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię
Karolina Dobrowolska-Zrałka Dietetyk Kliniczny

Ocena dietetyka

Karolina Dobrowolska-Zrałka

Suma ocen:

(6 opinii)

Ocena wystawiona przez: Robert

Współpraca z panią Karoliną spełniła moje oczekiwania. Uważam, że Jej podejście do pacjenta jest indywidualne oraz bardzo profesjonalne. Dieta, którą mi ustaliła, odpowiadała moim potrzebom żywieniowym w 100%. Polecam.

(2023-08-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Łukasz

Trafiłem do Pani Karoliny z problemami żołądka, dużymi zmianami skórnymi oraz nadwagą. Z tymi problemami walczyłem od kilku lat. Pani Karolina szczegółowo przeprowadziła całą diagnostykę mojego organizmu. Precyzyjnie opracowała dietę dla mnie w oparciu o wyniki. Co najważniejsze nauczyła mnie jak korzystać z żywności by było smacznie, zdrowo i nie monotonnie. Jeśli chcesz zmienić swoje życie tak jak ja, to Pani Karolina niepewno Ci w tym pomoże.

(2023-07-19)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Magdalena

Pani Karolina pokazała mi, że zdrowa zbilansowana dieta nie oznacza ciągłych wyrzeczeń i narastającej frustracji - że mogą to być smaczne posiłki, skomponowane z moich ulubionych produktów, dostosowane do moich możliwości czasowych i umiejętności kulinarnych. Polecam! Efekty w obwodach i samopoczuciu gwarantowane!

(2023-07-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Aleksandra

Praca z Panią Karoliną była dla mnie czystą przyjemnością :) kontakt bardzo miły. Rozmowa konkretna, szczegółowa :) pełen profesjonalizm :) polecam tą sympatyczną Kobietkę każdemu kto chce spróbować zmienić swoje nawyki zywieniowe :)

(2023-07-18)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Daniel

Pani Karolina to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jej praca jako dietetyka zasługuje na pełne uznanie. Jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki tworzy diety na miarę, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i skomponowała diety łatwe, zdrowe i szybkie w przygotowaniu - a to... jest najważniejsze w moim życiu codziennym. Jej podejście skupione na znalezieniu najlepszych rozwiązań dla mojego zdrowia jest niezwykle inspirujące. Dzięki niej, odrzuciłem swoje dawne nawyki, a chodząc po sklepie wiem, co kupować i czego unikać. Dodatkowo, warto podkreślić, kontakt jest najważniejszy - i tutaj też się nie zawiodłem. Zawsze jest dostępna i gotowa odpowiedzieć na moje pytania, oczywiście we wcześniej ustalonym sposobie zgłaszania pomocy. Jej otwartość i chęć pomocy sprawiają, że czuję się naprawdę zaopiekowany. Gorąco polecam Panią Karolinę jako dietetyczkę. Jej umiejętności, zaangażowanie i pasja w pracy są godne uznania. Nie tylko pomaga w osiągnięciu celów żywieniowych, ale także inspiruje do zdrowego stylu życia. Jestem wdzięczny za jej wsparcie. Nieskromnie muszę przyznać, że dzięki diecie i nowemu stylowi życia, spaliłem zbędne kilogramy (8 w dół), co motywuje mnie do dalszej pracy. Dzięki ;)

(2023-07-13)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Milena

Polecam konsultacje u Pani Karoliny. Wywiad, o który prosi przed konsultacjami jest niezwykle dokładny i przemyślany, nie tylko składający się z aspektów dietetycznych, ale jest tak skonstruowany, by można było spojrzeć całościowo na zdrowie pacjenta. Pani Karolina podzcas konsultacji rozwiała moje wątpliwości o które pytałam, a najbardziej podobało mi się to,że w pewnym momencie, kiedy chciałam zapytać o inny temat, Pani Karolina powiedziała, "śmiało, ja jestem tu dla Pani" także poczułam się w 100% zaopiekowana. Jeśli chodzi o kontakt to także polecam, gdyż na każdy e-mail dotrzymałam sprawna odpowiedz.

(2023-07-04)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Karolina Dobrowolska-Zrałka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: