Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW ONLINE?
Sprawdź
HERBADIET Dorota Machowska

Dorota Machowska

HERBADIET Dorota Machowska

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Wizyty online

Średnia 3
41-800 Zabrze

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 15
Wtorek: 14 - 20
Środa: 8 - 15
Czwartek: 14 - 20
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 15
Wtorek: 14 - 20
Środa: 8 - 15
Czwartek: 14 - 20
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Zdrowia Publicznego, na kierunku dietetyka kliniczna. Z wykształcenia i zamiłowania jestem również farmaceutką i interesuję się ziołolecznictwem.

Od 10 lat prowadzę własną działalność dietetyczną, łącząc wiedzę farmaceuty, zielarza i dietetyka. Od roku 2018 współpracuję również z renomowaną Kliniką Chirurgii Mazan w Katowicach, gdzie prowadzę od strony dietetycznej pacjentów po operacjach bariatrycznych.

Stale poszerzam swoją wiedzę. Uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach oraz zapoznaję się z publikacjami naukowymi dotyczącymi żywienia aby jak najlepiej pomagać pacjentom w osiągnięciu zamierzonego celu.

Pragnę zarazić Cię swoją pasją i pokazać, że zdrowie żywienie to nie tylko dieta i utrata zbędnych kilogramów. Zmiana nawyków żywieniowych, którą Ci proponuję to poprawa samopoczucia, kondycji włosów, skóry i paznokci, wzrost odporności, to krok w nową jakość życia, nie na chwilę lecz na stałe. Nie mam jednak magicznej różdżki i specjalnych zaklęć, dlatego niezbędne będzie Twoje zaangażowanie i chęć wprowadzenia zmian. Wraz z upływem czasu, zobaczysz jakie to proste. Razem osiągniemy cel.

Pamiętaj, Twoje zdrowie to również zdrowie Twoich bliskich. Jestem mamą dwójki dzieci i z własnego doświadczenia wiem że przykład idzie z góry. To jak MY się odżywiamy ma diametralny wpływ na nawyki i przyszłość naszych dzieci. Otyłość nie przenosi się w genach, otyłość budujemy sami. Często nieświadomie, oszukiwani przez pędzący świat i reklamy teoretycznie zdrowych i lekkich produktów, które tak naprawdę ze zdrowiem nie mają nic wspólnego. Gotuję dla wszystkich jednakowo, mąż i dzieci, wszyscy jemy to samo. Spraw by u Ciebie było podobnie, tak by inni korzystali razem z Tobą. Wiem to ja, a potwierdzają również moi pacjenci, pełnowartościowe produkty da się przygotować smacznie i apetycznie. Nie musisz zmuszać nikogo do jedzenia warzyw, ryb czy owoców. Domownikom będzie to po prostu smakowało. Jednak taki stan rzeczy wymaga czasu, konsekwencji i przełamania stereotypów, chęci zmian i zaangażowania całej rodziny. Z chemią, wzmacniaczami smaku i substancjami powodującymi uzależnienie naprawdę da się wygrać. Jednak potrzebna jest motywacja. Ona musi wyjść od Ciebie a ja Ci w tym pomogę.

Opinie
Dodaj opinię
HERBADIET Dorota Machowska

Ocena dietetyka

Dorota Machowska

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Dorota Machowska

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: