Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Zakopane ?
Sprawdź

Małgorzata Gorycka

Poradnia Dietetyczna Online- Małgorzata Gorycka

(3 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Nędzy Kubińca
34-511 Zakopane

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 15:00 - 18
Wtorek: 15:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 15:00
Czwartek: 15:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
opis
Opis:

Konsultacje dietetyczne

Plany żywieniowe: utrata masy ciała, poprawa stanu zdrowia, diety eliminacyjne, dietoterapia chorób

Edukacja żywieniowa

Opinie
Dodaj opinię
Poradnia Dietetyczna Online- Małgorzata Gorycka

Ocena dietetyka

Małgorzata Gorycka

Suma ocen:

(3 opinii)

Ocena wystawiona przez: Magdalena

Polecam Panią Gosię z całego serca. Dzięki niej skończyłam z wszystkimi dietami (przez 20 lat przerobiłam wszystkie możliwe, wszystkie zakończone jojo). W końcu zrozumiałam gdzie popełniam błędy i dostałam wskazówki co robić, żeby było dobrze. Od 3 miesięcy moja waga systematycznie spada, a ja czuję się rewelacyjnie. Mam mnóstwo energii i w ogóle nie czuję, że jestem na diecie 🙂

(2022-08-29)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Mieczysław A.

Do Pani Małgorzaty udałem się szukając porady odnośnie żywienia osób w celu poprawy wyników z badań laboratoryjnych, tym samym ograniczenia stosowania środków farmaceutycznych, często negatywnie wpływających na organizm. Współpracę wspominam bardzo dobrze. Pani Małgorzata wykazała się dużą wiedzą specjalistyczną, a przy tym jest bardzo sympatyczna i cierpliwa. Ponieważ nie lubię bardzo wielu rzeczy skomponowanie posiłków dla mnie stanowiło duże wyzwanie. Pani Małgorzacie udało się osiągnąć cel w ciągu dwóch miesięcy pomimo, że ułożenie posiłków dla mnie stanowiło duże wyzwanie, ponieważ nie lubię wielu produktów. Serdecznie i zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę. Jej fachowość, rzetelna i głęboka wiedza, profesjonalizm, bardzo miła współpraca, wsparcie oraz bardzo indywidualne podejście do pacjenta - to przeze mnie dostrzeżone zalety. Pani Małgorzata bardzo skutecznie pomogła zmienić moje nastawienie do żywienia. W sposób zrozumiały odpowiada na wszystkie moje pytania. Indywidualne podejście do mojego trybu życia, pracy, rozkładu dnia, upodobań kulinarnych, dotychczasowych przyzwyczajeń, bardzo pomogło w początkowej i chyba najtrudniejszej fazie zmiany nawyków i samego podejścia do odżywiania. W prosty sposób przekazała mi wiedzę, jak łączyć i bilansować poszczególne produkty, urozmaicając nudne i rutynowo przygotowywane wcześniej posiłki.

(2022-05-07)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Karolina

Jestem zadowolona z ułożonej diety, chudnę od 2 miesięcy i nie jestem głodna. Plusem dla mnie jest to, że moja rodzina jada to co ja- zwłaszcza na obiad. Pani dietetyk bardzo miła, z dużą wiedzą. Zrozumiałam jakie błędy popełniałam przy wcześniejszych dietach. Dostałam też zalecenia i wskazówki, które ułatwiają mi codzienne życie.

(2021-03-09)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Małgorzata Gorycka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: