Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Zduńska Wola ?
Sprawdź

Ewa Jaśkiewicz

Dietetyk Ewa Jaśkiewicz

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Opiesińska 10/12
98-220 Zduńska Wola

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Ewa Jaśkiewicz, z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym, biotechnologiem żywności, edukatorem żywieniowym i coachem zdrowia. Mogę śmiało o sobie powiedzieć - dietetyk z charyzmą zarażający pozytywną energią. Dzięki ciągłemu rozwojowi, doświadczeniu, otwartości i empatii motywuje dzieci, młodzież i dorosłych do realizacji swoich marzeń poprzez stałą zmianę nawyków żywieniowych.

Moim największym atutem jest umiejętność słuchania, która pozwala mi lepiej zrozumieć sytuację życiową pacjenta, jego potrzeby, wagę problemu, z którym do mnie przychodzi i zaproponować najlepsze rozwiązania w obecnej sytuacji zdrowotnej.

W czym pomagam?

Z sukcesem edukuję w swoim gabinecie pacjentów zmagających się z nadwagą i otyłością, a także zaburzeniami odżywiania, co jest coraz częściej spotykanym zjawiskiem wynikającym z izolacji społecznej wywołanej pandemią koronawirusa. Jako dietetyk kliniczny prowadzę dietoterapię pacjentów zmagających się z różnymi jednostkami chorobowymi (choroby układu pokarmowego, krążenia, choroby tarczycy, cukrzycy, insulinooporności, choroby autoimmunologiczne, zespole metabolicznym)

Moją misją zawodową jest leczenie jedzeniem, a głównym celem prowadzonej przeze mnie dietoterapii i edukacji żywieniowej jest powrót do zdrowia i lepszego samopoczucia pacjentów. Układam indywidualne plany żywieniowe dla osób zdrowych oraz pacjentów z jednostkami chorobowymi.

Realizuję projekty dotyczące promocji zdrowia w formie wykładów oraz warsztatów edukacyjno – kulinarnych.

Mam na swoim koncie wiele sukcesów w zmianie nawyków żywieniowych wśród swoich podopiecznych popartych wynikami badań medycznych - efektem czego jest poprawa stanu zdrowia i samopoczucia pacjentów.

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk Ewa Jaśkiewicz

Ocena dietetyka

Ewa Jaśkiewicz

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Ewa Jaśkiewicz

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: