Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Zielona Góra ?
Sprawdź
AW dietetyk

Adrianna Wróbel

AW dietetyk

(0 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Kożuchowska 15a/ 316
65-364 Zielona Góra

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7 - 20
Wtorek: 7 - 20
Środa: 7 - 20
Czwartek: 7 - 20
Piątek: 7 - 20
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta

100 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna

80 zł

Rezerwuj
Wizyta edukacyjna

200 zł

Rezerwuj
Analiza składu ciała

50 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Nazywam się Adrianna Wróbel i uzyskałam tytuł magistra dietetyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Stale poszerzam swoją wiedzę, aby postępować według najnowszej wiedzy. Uważam, że edukacja żywieniowa jest najważniejszym aspektem dietetyki. Nawyki żywieniowe kształtowane są od dzieciństwa, co przenosi się na dalszy styl życia i występowanie wielu chorób, dlatego kluczowym elementem w utrzymaniu zdrowego trybu życia jest wdrożenie nawyków prozdrowotnych i zasad prawidłowego odżywiania już w okresie dzieciństwa.

Pokazuję jak racjonalnie podchodzić do żywienia i prostymi sposobami zmienić nawyki żywieniowe na bardziej prozdrowotne, dzięki czemu pacjenci zmieniają swój styl życia i utrzymują zamierzony efekt. W zdrowej, zbilansowanej diecie znajdzie się miejsce na przyjemności, bo ważny jest balans i zdrowie psychiczne. Zawsze słucham pacjentów i dostosowuję dietę do ich możliwości oraz staram się pokazać, że zdrowy styl życia i codzienna dieta nie musi być trudna czy droga, ale smaczna, łatwa i szybka do przygotowania. 

W CELU UMÓWIENIA SIĘ W INNYM TERMINIE NIŻ W KALENDARZU ZADZWOŃ! :)

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - AW dietetyk Certyfikat uczestnictwa w konferencji "Destrukcja mikrobiomu na diecie LOW FODMAP- jak temu zapobiec?
certyfikaty - AW dietetyk Certyfikat uczestnictwa w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Dietetyka Gerontologiczna- Wyzwania i Szanse”
certyfikaty - AW dietetyk Certyfikat uczestnictwa w VII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu Spotkań z Dietetyką Funkcjonalną „Nowotwory – naukowo potwierdzone terapie wspierające profilaktykę i żywienie”
certyfikaty - AW dietetyk Certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowej „Zestresowane jelita czyli dlaczego zdrowa dieta to za mało”
certyfikaty - AW dietetyk Certyfikat czynnego udziału w IV Międzynarodowej XLIX Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Uczelni Medycznych w Szczecinie za pracę pt. „Zawartość antybiotyków w mlekach spożywczych”

Zobacz wszystkie

Mniej

specjalizacje
Specjalizacje:
Opinie
Dodaj opinię
AW dietetyk

Ocena dietetyka

Adrianna Wróbel

Suma ocen:

(0 opinii)

Ten Gabinet nie posiada jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą opinię.
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Adrianna Wróbel

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: