facebook button
PROSTA REZERWACJA KONSULTACJI ONLINE I INNYCH OFEROWANYCH USŁUG - zdjęcie

PROSTA REZERWACJA KONSULTACJI ONLINE I INNYCH OFEROWANYCH USŁUG

Obecna sytuacja w kraju sprawiła, że stacjonarne gabinety dietetyczne zostały zamknięte. Wielu dietetyków zdecydowało się na konsultacje z pacjentami, wykorzystując różne kanały społecznościowe. Dzięki DietDoctor, najnowocześniejszemu i wielofunkcyjnemu kalendarzowi wizyt online, pacjenci mogą umawiać się na internetowe wizyty nie wychodząc z domu! Większe zyski i oszczędność czasu podczas home office, to tylko niektóre z korzyści, jakie niesie ze sobą obecność w rankingu! Jeśli zastanawiasz się, jakie zmiany pojawiły się i jak pacjenci mogą rezerwować wizyty za pośrednictwem kalendarza online – koniecznie przeczytaj dzisiejszy artykuł!

Daj się zauważyć w sieci!

Czy wiesz, że 90% pacjentów szuka dietetyka w internecie? Bierze pod lupę jego doświadczenie, osiągnięcia, porównuje ceny i zagłębia się w wystawianych opiniach. Pamiętaj, że aby wyróżnić się na tle konkurencji, musisz zbudować silną pozycję w internecie, a to jest możliwe właśnie dzięki DietDoctor!

 

Informacje, które znajdzie pacjent w DietDoctor 

W Twoim publicznym profilu dostępne są wszystkie informacje, które są istotne dla pacjenta podczas wyboru dietetyka w sieci!

1. Podstawowe, niezbędne informacje takie jak: nazwa gabinetu, informacje o sobie, specjalizacje, certyfikaty, szkolenia.

2. Galeria zdjęć (zdjęcie profilowe, galeria zdjęć gabinetu) oraz logotyp.

3. Wiarygodne opinie wystawione przez pacjentów. Im więcej pacjentów pozostawi po wizycie pozytywną opinię w Twoim koncie, tym wyżej znajdziesz się w rankingu!

4. NOWOŚĆ! Do terminarza dietetyk może dodać aż 5 lokalizacji! Po powrocie do pracy w stacjonarnych gabinetach, ta opcja będzie niezbędna dla osób pracujących w kilku miejscach.

 

W DietDoctor dodatkowo możliwe jest:

1. Ustalanie grafiku przyjęć.

2. Dodawanie wyjątków w godzinach pracy.

3. Dodawanie usług, określanie czasu ich trwania oraz podawanie ceny lub zakresu cen.

4. Ustawianie kalendarza na dowolną ilość tygodni do przodu.

 

Pozwól, aby pacjenci mogli umówić się właśnie do Ciebie!

Aktywacja kalendarza wizyt online DietDoctor sprawi, że Twój gabinet i rejestracja już nigdy nie będą zamknięte! Zarządzanie grafikiem, ustalanie dni i godzin przyjęć pacjentów jest dziecinnie proste i bez problemu Ty lub osoba odpowiedzialna za rezerwację w Twoim gabinecie, możecie robić to samodzielnie. W obecnej sytuacji w dodanej lokalizacji przy nazwie gabinetu, warto dodać informację, że konsultacje odbywają się online. Dzięki temu w łatwy sposób przekażesz pacjentowi, że bez problemu może skorzystać z Twoich usług, nie wychodząc z domu.

 

Prosta rezerwacja konsultacji online 

Tylko 5 prostych kroków dzieli pacjenta od rezerwacji wizyty:

1. Pacjent na stronie rankingu DietDoctor szuka i wybiera odpowiedniego dietetyka w danym mieście.

2. Z listy wybiera interesującą go usługę.

3. Dobiera termin, a gdy możliwe będą wizyty w gabinetach, zaznacza dogodną lokalizację.

4. Podaje swoje dane, takie jak imię, nazwisko i adres mailowy.

5. Potwierdza rejestrację wizyty wpisując kod otrzymany mailowi i gotowe!

System wysyła automatyczne wiadomości do dietetyka po każdej zarezerwowanej lub anulowanej wizycie. Pamiętaj, że w nagłych sytuacjach samodzielnie również możesz odwoływać wizytę, logując się do Programu. Wystarczy jedno kliknięcie, a resztę wykonamy za Ciebie wysyłając do pacjenta wiadomość mailową.

 

Gdy sytuacja w kraju się ustabilizuje i powrócisz do pracy stacjonarnej w gabinecie, skorzystaj z dodatkowych opcji, które zostały wprowadzone w kalendarzu wizyt online Dietdoctor!

Jeśli pacjent umówił się z Tobą na wizytę telefonicznie, samodzielnie dodaj tę wizytę do terminarza. Dzięki temu nie dopuścisz do sytuacji powielenia tego samego terminu przez kilku pacjentów. Wprowadzone przez Ciebie rezerwacje automatycznie aktualizują się z wolnymi terminami dostępnymi na stronie Rankingu. 

Możesz także wybrać opcje:

- odblokowania godzin, które nie są ustawione w godzinach otwarcia gabinetu

- nieobecności w kalendarzu i wyłączenia możliwości rezerwacji wizyt w tym czasie

- dodawania wydarzeń do terminarza

 

Tak wiele korzyści za tak niską cenę!

Płacąc jedynie 285 zł1 otrzymujesz 3w1!

- Konto promowane w rankingu DietDoctor

- Prosty w obsłudze kalendarz wizyt online

- W bonusie dodatkowo roczny dostęp do Programu do układania jadłospisów DietetykPro2

 

Cena obejmuje także darmowe aktualizacje i wsparcie działu technicznego.

 

Czy pacjenci ponoszą dodatkowe koszty za rezerwację wizyt online? Absolutnie! 

W DietDoctor ukryte opłaty nie istnieją!

 

Już dziś wybierz DietDoctor i wypromuj swój gabinet… bez wychodzenia z domu!

 

1cena netto

2DietetykPro jest najchętniej wybieranym przez dietetyków Programem do układania jadłospisów, prowadzenia poradni dietetycznej w internecie i tworzenia list zakupów. Dzięki temu, że działa online dostępny jest 24/7 na dowolnym urządzeniu i systemie operacyjnym. Najnowsze technologie zastosowane w DietetykPro powodują, że praca w Programie jest szybka i efektywna.

 

Wejdź na http://dietdoctor.pl/

Poznaj bliżej Program DietetykPro https://program.dietetykpro.pl/

< powrót do listy aktualności
Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS