Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych

Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Dąbrowa Tarnowska ?

Sprawdź

Agata Zych

Gabinet Dietetyczny Esencja Zdrowia Agata Zych

(67 opinii)

Poleć znajomemu!

Adresy

Żelazówka 104b
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9.00 - 14.00
Wtorek: 9.00 - 14.00
Środa: 9.00 - 14.00
Czwartek: 9.00 - 14.00
Piątek: 9.00 - 14.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Usługi:

Pierwsza wizyta

80 zł

Rezerwuj

wizyta kontrolna

50 zł

Rezerwuj

analiza masy ciała

30 zł

Rezerwuj

wizyta domowa

120 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej

Płatności:

płatność gotówką

płatność kartą

Dietetyk

Opis:

Jestem absolwentką dwóch kierunków w Polsce i Uniwersytetu Northampton w Wielkiej Brytanii. Dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem z uprawnieniami pedagogicznymi do prowadzenia treningów i szkoleń w tej dziedzinie. Nieustannie się dokształcam, aby moi pacjenci uzyskiwali zadowalające efekty. Na co dzień czytam fachową literaturę i śledzę nowinki dietetyczne. Zdobyłam wiele prestiżowych certyfikatów. Metodykę swojej pracy opieram o wyniki badań laboratoryjnych, testach na nietolerancje pokarmowe i innych badaniach specjalistycznych. Oprócz wiedzy stricte dietetycznej, reprezentuję również wiedzę biotechnologiczną, oraz psychologiczną co pozwala mi dobrać odpowiedni sposób przyrządzania posiłków dla danego pacjenta oraz podnieść jego własne poczucie wartości i mobilizację do podjęcia efektywnej dietoterapii.
Układam jadłospisy bardzo indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko choroby, ale również preferencje smakowe, rodzaj wykonywanej pracy, aktywność fizyczną. Uważam, że dobry dietetyk powinien podchodzić do pacjenta w sposób holistyczny, nie zamykam się na nowe poglądy.
Oprócz dietoterapii zajmuje się:
- edukacją w cukrzycy typu 1,2, cukrzycy ciążowej.
- edukacją w żywieniu dzieci i niemowląt.
- wykonywaniem badań diagnostycznych na nietolerancję pokarmową, celiakię i kandydozę.

NIE ZAJMUJĘ SIĘ DYSTRYBUCJĄ SUPLEMENTÓW DIETY !! Moje jadłospisy są skomponowane z produktów o łatwej dostępności i przystępnej cenie.

Certyfikaty:

Zdrowe odżywianie kobiet w ciąży i dzieci
Gluten - między efektem nacebo a rzeczywistym problemem - studium przypadku
Psychodietetetyka w kontekście zaburzeń odżywiania
Edukator w cukrzycy typu 1, 2, i cukrzycy ciążowej
Znaczenie zdrowej diety w kosmetykologii

Zobacz wszystkie

Mniej

Specjalizacje:

Dietetyka ogólna
Sztuka kulinarna
Psychodietetyka
Dietetyka dziecięca
Dietetyka populacyjna

Opinie

Dodaj opinię
Gabinet Dietetyczny Esencja Zdrowia Agata Zych

Ocena dietetyka

Agata Zych

Suma ocen:

(67 opinii)

Pani Dietetyk naprawdę zna się na rzeczy ,myślałem że już nie ma dla mnie nadzieji i nie poradzę sobie że swoim ciałem, dzięki Pani dietetyk na nowo mogę się cieszyć życiem co dzień rano budzę się z większą siłą do życia .Polecam z całego serca pełen profesjonalizm .

(2019-01-31)

Jestem po pierwszej wizycie. Koleżanka namówiła mnie na wizytę i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalnie podejście. Już na 3 dzień otrzymałam dietę. Na pewno jeszcze odwiedzę p. Agatę. Polecam :)

(2019-01-19)

Pani jest bardzo miła, wyrozumiała i bardzo dobrze się z nią rozmawia. Widać, że jest osobą kompetentną. Dieta, którą zaproponowała Pani Kinga jest ciekawa, smaczna i zdecydowanie zdrowa. Badanie przebiegło bezproblemowo. Czekam na efekty :)

(2019-01-19)Z ręką na sercu muszę przyznać, że Pani Agata jest jedną z niewielu osób, którzy tak bardzo wpłynęli na moje życie!! A ja tylko chciałam trochę schudnąć i poprawić kondycję :)
Okazało się jednak, że zdrowa dieta pomogła również zwiększyć poziom energii, uspokoiła psychicznie i poprawiła stan włosów. Dana

(2019-01-02)

Bardzo dobry i kompetentny dietetyk z dużym doświadczeniem. Pani Agata ma indywidualne, troskliwe podejście do pacjenta, co rzadko się zdarza, jest świetnym specjalistą. Polecam wszystkim, szczególnie z dietą w chorobie. Maria

(2019-01-02)

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Agata Zych

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: