facebook button

CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING GABINETÓW DIETETYCZNYCH W MIEŚCIE WROCŁAW ? RANKING

Ewa Myszka-Nowakowska

EMN-Dietetyka

REZERWUJ WIZYTĘ

- Adresy -

Zobacz dane kontaktowe

Pon: 10 - 20

Wt: 10 - 20

Śr: nieczynne

Cz: nieczynne

Pt: 10 - 20

So: nieczynne

Nd: nieczynne

- Opis -

EMN Dietetyka to centrum kompleksowego poradnictwa żywieniowego, w którym Pacjent podczas kuracji może pozostawać pod równoczesną opieką dietetyka i psychologa. Placówka powstała w 2007 roku i pozostaje jedną z najdłużej działających poradni żywieniowych we Wrocławiu.

Dr inż. Ewa Myszka-Nowakowska, absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalizująca się w Żywieniu Człowieka Zdrowego i Chorego. Zakończyła praktyki w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu oraz we wrocławskim Szpitalu Wojskowym. W 2015 roku osiągnęła najwyższą klasyfikację zawodową według Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7.08.2014 roku.

Członek komisji rewizyjnej wrocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od lat prowadzi zajęcia dla studentów na kierunkach dietetyka oraz psychodietetyka. Autorka programu nauczania dla szkół średnich z zakresu zdrowego odżywiania i suplementacji oraz żywienia dzieci. Redaktor naczelna pisma popularno-naukowego #WiemCoJem,a także autorka wielu publikacji naukowych, głównie z dziedziny żywienia w chorobach metabolicznych, immunożywienia i żywienia w chorobach autoimmunologicznych. Posiada kompleksowe przygotowanie do profesjonalnej pracy z Pacjentem oraz udzielania pomocy w szerokim zakresie tzw. chorób dietozależnych. Stale poszerza swoje kompetencje na szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Prelegent podczas wielu kongresów i szkoleń dla lekarzy i dietetyków.

www.EMN-dietetka.pl

- CERTYFIKATY -

Żywienie pacjentów po zabiegach bariatrycznych

Dietoterapia i żywienie kliniczne w onkologii

Żywienie w RZS i sterydoterapii

Żywienie w nadwadze i otyłości

Standardy leczenia dietetycznego 2020 (PTD)

- SZKOLENIA -

Żywienie w chorobach metabolicznych

Patofizjologia otyłości

Schemat postępowania w dietoterapii pacjenta onkologicznego

Zalecenia żywieniowe w intensywnej czynnościowej insulinoterapii

Dieta dla płodności

- SPECJALIZACJE -

Dietetyka kliniczna Dietetyka dziecięca Dietetyka ogólna Dietetyka personalna Dietetyka populacyjna Poradnictwo żywieniowe

- OCENA DIETETYKA -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(1 opinia)
Cena / Jakość
Dietetyk
Obsługa / Wizyta

- OPINIE O Dietetyku -

dietdoctor.pl
bardzo dobry

Mogę polecieć panią Ewę z całego serca. Pani dietetyk poprowadzila cała moją kurację, dzięki czemu w końcu skutecznie udało mi sie schudnąć mimo insulinooporności i PCOS. Ogromna wiedza, czytelne zalecenia, zlecanie badan w odpowiednim czasie i wsparcie to byl w moim przypadku przepis na sukces. Polecam wszystkim

Wizytę przeprowadził/a:
Ewa Myszka-Nowakowska - zdjęcie
Ewa Myszka-Nowakowska

- DODAJ OPINIĘ -

Wizytę przeprowadził/a

Ewa - zdjęcie
Ewa Myszka-Nowakowska

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Dietdoctor

Copyright © DietDoctor 2016. All rights reserved.

Graphics & Code SMARTHEADS