Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Rybnik ?
Sprawdź
Dietetyk Agnieszka Malara

Agnieszka Malara

Dietetyk Agnieszka Malara

(4 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Ul. Obwiednia Południowa 3
44-200 Rybnik

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta

60 zł

Wizyta kontrolna

60 zł

Dieta 7-dniowa

80 zł

Dieta 14-dniowa

140 zł

Zobacz wszystkie usługi Mniej
Dietetyk
opis
Opis:

Przyjmuję w Studio Energia w Rybniku. Zapisów dokonujemy pod numerem tel. 32 440 74 94
Świadczymy usługi najwyższej jakości zarówno jeśli chodzi o standardowe diety w celu redukcji masy ciała jak i diety sportowe oraz diety w chorobach przewlekłych.
Podczas każdej wizyty (w przypadku braku przeciwwskazań) dokonuję analizy składu masy ciała, analizy dotychczasowego sposobu żywienia, ustalamy wspólnie dalszy plan działania.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Jadłospisy dostosowuję do preferencji żywieniowych, stylu życia i umiejętności kulinarnych ;)
Każdy może skorzystać zarówno z samej wizyty dietetycznej, jak i z programów obejmujących zarówno dietetyka, jak i trenera personalnego czy fizjoterapeutę.
Zapraszam serdecznie!!!
Poza gabinetem prowadzę usługi dietetyczne online, gdzie poprzez kontakt mailowy i telefoniczny, bez wychodzenia współpracuję z pacjentami, którzy nie mają za dużo czasu na wizyty w gabinecie. Jadłospis wysyłam mailowo po przedpłacie i po wcześniejszym wypełnieniu formularza dietetycznego. Więcej informacji o dietach online pod nr tel : 884782033 i na stronie internetowej www.ambadiet.pl

Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk Agnieszka Malara

Ocena dietetyka

Agnieszka Malara

Suma ocen:

(4 opinii)

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Każdy kto chcę zmienić swoje ciało musi udać się do p. Agnieszki! Polecam!!!!

(2017-02-01)

pacjent dietetyka

Pani Agnieszka to świetny specjalista. Potrafi dobrać dietę w zależności od potrzeb, trybu pracy i umiejętności kulinarnych. Pochodzi do pacjenta bardzo indywidualnie i motywuje do działania! Z pomocą Pani Agnieszki schudłam już kilka kilogramów a walka o kolejne ciągle trwa! Polecam!

(2016-09-09)

pacjent dietetyka

Pani Agnieszka to świetny specjalista. Potrafi dobrać dietę w zależności od potrzeb, trybu pracy i umiejętności kulinanych. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, potrafi bardzo dobrze motywować. Dzięki niej zgubiłam już kilka kilogramów a walka o kolejne dalej trwa!

(2016-09-09)

pacjent dietetyka

Witam. Jestem po operacjach wszczepienia dwóch endoprotez biodrowych. Długie unieruchomienie, a co się z tym wiąże, brak możliwości podejmowania ćwiczeń spowodowało, że przybrałem na wadze (choć wcześniej też nie byłem motylem). Zgodnie z zaleceniem ortopedy musiałem zdecydować się na dietę, celem zrzucenie zbędnego balastu i odciążenia zoperowanych bioder. Na AMBADIET trafiłem przypadkiem szukając dietetyka w internecie. Skorzystałem z dwóch dwutygodniowych sesji, a potem bazowałem na zestawach, które otrzymałem w jadłospisach i tak przygotowuję sobie posiłki już czwarty miesiąc.. Efekt - w ciągu pierwszego miesiąca "zjechałem" 5 kg, a wciągu następnych dwóch miesięcy - kolejne 6 kg.! Jestem bardzo zadowolony, bo jadłospisy uzyskane od dietetyka zawierają dania nieskomplikowane i proste w przygotowaniu. Kontakt z dietetykiem AMBADIET miałem wyłącznie telefoniczny i mailowy - szybka i bardzo profesjonalna konsultacja, co widać po uzyskanych do tej pory efektach. Pozdrawiam - Mariusz.

(2016-09-08)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Agnieszka Malara

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: