Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Sieradz ?
Sprawdź
 Karolina Baś - dietetyk

Karolina Baś

Karolina Baś - dietetyk

(2 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Jana Pawła II 52/117
98-200 Sieradz

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
opis
Opis:

Jestem absolwentką Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Swoje doświadczenie zdobywam podczas pracy w Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej oraz salonach Spa. Prowadzę szkolenia i programy profilaktyczno-edukacyjne z zakresu żywienia człowieka, a w szkole ŻAK jestem nauczycielem na kierunku Konsultant do spraw żywienia.

Dietetyka to moja pasja, którą zaraziłam się już wiele lat temu. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz funkcjonowania organizmu ludzkiego, biorąc udział w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz studiach, ale to praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną radość, poczucie spełnienia oraz motywację do podejmowania kolejnych wyzwań. Jestem osobą, która uważnie słucha i zachęca do zmiany swojego sposobu żywienia, a przede wszystkim walki o swoje szczęście i zdrowie. Swoją pracę opieram na indywidualnym podejściu do pacjenta, a plan żywienia, który układam zawsze oparty jest o wnikliwy wywiad żywieniowy i osobisty (m.in. preferencje smakowe, jednostki chorobowe, tryb pracy, przyzwyczajenia). Jestem zwolenniczką świeżej, nieprzetworzonej żywności, dlatego też swoim pacjentom zawsze proponuje posiłki oparte o sezonowe produkty. Z uwagi na to, że moim ulubionym zagadnieniem medycyny jest patofizjologia oraz biochemia, to właśnie żywienie w jednostkach chorobowych oraz zaburzeniach metabolizmu jest moją specjalnością.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu!

Opinie
Dodaj opinię
 Karolina Baś - dietetyk

Ocena dietetyka

Karolina Baś

Suma ocen:

(2 opinii)

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Pani Karolina to najlepszy specjalista na jakiego mogłem trafić. Na diecie myślałem ze będę cały czas głodny, a okazało się że nie mogłem przejeść tego co miałem w jadłospisie. I do tego po tygodniu już były widoczne pierwsze efekty. Pani Karolina to jedna z osób, która całkowicie odmieniła moje życie. Dziękuję.

(2018-01-05)

pacjent dietetyka

Polecam, zdrowe , szybkie odchudzanie. Straciłam nadmiar kilogramów jedząc to co lubię. Nie chodziłam głodna, a wręcz momentami nie byłam w stanie przejeść posiłku.

(2018-01-03)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Karolina Baś

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: