Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Warszawa ?
Sprawdź
Dietetyka Kliniczna - Aneta Strelau

Aneta Strelau

Dietetyka Kliniczna - Aneta Strelau

(7 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

ul. Światowida 47/32
03-144 Warszawa

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
mapa - Warszawa
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta

150 zł

Wizyta kontrolna

50 zł

Program miesięczny

350 zł

Program 2-miesięczny

550 zł

Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

karta płatność kartą

Dietetyk
specjalizacje
Specjalizacje:

Dietetyka dziecięca

Dietetyka kliniczna

Poradnictwo żywieniowe

Dietetyka ogólna

Opinie
Dodaj opinię
Dietetyka Kliniczna - Aneta Strelau

Ocena dietetyka

Aneta Strelau

Suma ocen:

(7 opinii)

Ocena dietetyka Aneta Strelau

(2017-04-28)

pacjent dietetyka

Pani Aneta to świetny specjalista. Kilka lat chodzenia po różnych dietetykach nie dawało efektów, aż trafiłam do Pani Anety i nagle się okazało że prawdopodobnie mam insulinooporność. Do głowy by mi nie przyszło że mam coś takiego! Wizyta u lekarza potwierdziła diagnozę, leki + właściwa dieta zaczęły przynosić efekty. Nareszcie! :) Polecam Panią Anetę w 100%.

(2017-03-29)

pacjent dietetyka

Pani Aneta Strelau - świetny dietetyk kliniczny - pomogła moim dzieciom / chłopcy z chorobą metaboliczną/ układając dla nich fantastyczne przepisy na wszystkie posiłki, kierując się wynikami badań.Jestem spokojna podając im jedzenie, że nie ma tam nic, co jest dla nich nieodpowiednie. Szukalłam takiej osoby bardzo długo,więc tym bardziej jestem Pani Anecie wdzięczna. Dziękuję !!!!

(2017-03-28)

pacjent dietetyka

Z Panią Anetą niemożliwe staje się prawdziwe! W ciągu 3 miesięcy udało się zgubić 15 kg, jedząc to co lubię, pomimo tego, że porcje bywają ogromne. Polecam Panią Anetę za profesjonalne i indywidualne podejście (wspólne zakupy) i każdorazowo elastycznie dostosowane menu - mogłem nawet zjeść pączki na tłusty czwartek! ;)

(2017-03-27)

pacjent dietetyka

“Poradnię żywieniową Pani Anety Strelau poleciłbym każdemu, ponieważ podchodzi do każdej osoby w sposób indywidualny i profesjonalny. Posiłki, które przygotowywałem według jadłospisu, który dostałem są bardzo smaczne i proste do przygotowania a produkty, które trzeba kupić są ogólnie dostępne, a efekty diety widoczne:) Polecam poradnie każdej osobie, która pragnie schudnąć oraz żyć zdrowo przy niewielkim wysiłku i wyrzeczeniach.”
Kasia Sz.

(2017-03-24)

pacjent dietetyka

Każdy kto miał okazję współpracować z Panią Anetą wie jaką jest profesjonalistką, jak potrafi skutecznie zmotywować. Jej diety są naprawdę smaczne i co najważniejsze efekty są widoczne!

(2017-03-02)

pacjent dietetyka

Chodzę do Pani Anety już kilka miesięcy i przyznam szczerze że efekty przerosły moje oczekiwania. Dietę dostałem prostą, bo nie umiem gotować, a jednak coś się udało upichcić. :) Pomimo nie stosowania zaleceń w 100% kilogramy lecą powoli w dół, a Pani Aneta ma anielską cierpliwość dla takich klientów jak ja.
Polecam! :)

(2017-03-01)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Aneta Strelau

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: