Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW ONLINE?
Sprawdź
Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka

Paulina Pawicka

Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka

(6 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Wizyty online

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 07:30 - 17:00
Wtorek: 08:00 - 13:00
Środa: 07:30 - 16
Czwartek: 08:00 - 10:00
Piątek: 07:30 - 18:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
usługi
Usługi:
30% zniżki z kodem (wpisz kod w

140 zł

Rezerwuj
Pierwsza konsultacja dietetyczna online [60 min]. (Skype/WhatsApp/Google Meets/Signal/telefon)

150 zł

Rezerwuj
Kolejna konsultacja dietetyczna online [15-30 min] (Skype/WhatsApp/Google Meets/Signal/telefon)

90 zł

Rezerwuj
Miesięczna współpraca ONLINE [4 tygodnie kompleksowej opieki dietetyka, w skład której wchodzą: - 2 konsultacje diet. online, nielimitowana możliwość zadawania pytań między konsultacjami, podsumowanie zaleceń w PDF, dostęp do aplikacji mobilnej]

200 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
Dietetyk
opis
Opis:

Jestem dietetykiem klinicznym. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie z dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie Merito w Gdańsku. Ukończyłam wiele szkoleń, w tym szkolenie SOIT, dzięki któremu stałam się „specjalistą przyjazny insulinoopornym”. Każdy pacjent ma swoją niepowtarzalną historię, dlatego też do każdego podchodzę indywidualnie.

Jeśli nie masz pewności, czy mogę Ci pomóc, napisz do mnie na moich social mediach lub na maila: dietetyk.ppawicka@gmail.com. Na pewno Ci odpowiem :)

Podczas wizyty możesz poprosić o przygotowanie dla Ciebie indywidualnego jadłospisu, który będzie dostosowany pod wszystkie Twoje jednostki chorobowe i upodobania kulinarne. Koszt 1-dniowej rozpiski wynosi 15 zł, 3-dniowej 45 zł, 7-dniowej 99 zł, a 14-dniowej 180 zł. Gotowe jadłospisy wysyłam na maila w ciągu 14 dni roboczych od uiszczenia opłaty (zazwyczaj wysyłam wcześniej :)).

Kalendarz na konsultacje znajduje się na stronie: https://www.znanylekarz.pl/z/eX4p7f

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Naukowej NucleoCare "Rola i zastosowanie nukleotydów dietetycznych w postępowaniu żywieniowym" 2023r.
certyfikaty - Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Warsztatowej Food Forum ekspert “Dietoterapia otyłości i zaburzeń hormonalnych 2023 - najnowsze trendy i doniesienia naukowe. Wykłady eksperckie, narzędzia i warsztaty praktyczne” 2023
certyfikaty - Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka Certyfikat uczestnictwa w konferencji "Najnowsze trendy i zalecenia na rok 2023 w dietoterapii chorób metabolicznych i cywilizacyjnych. Wykłady eksperckie, narzędzia i warsztaty praktyczne" 2023
certyfikaty - Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka Certyfikat ukończenia szkolenia "School of insulinresistance therapy - SOIT" 2022
certyfikaty - Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka Certyfikat uczestnictwa w praktycznym kursie online: "Skuteczna dietoterapia chorób jelit: SIBO, LIBO, SIFO, IMO - metody i strategie pracy z pacjentem z dysbiozą jelitową" 2022

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk kliniczny & Psychodietetyk - mgr Paulina Pawicka

Ocena dietetyka

Paulina Pawicka

Suma ocen:

(6 opinii)

Ocena wystawiona przez: Bartosz K.

Konsultacja u Pauliny przekroczyła moje oczekiwania! Jej głęboka wiedza i indywidualne podejście do moich potrzeb żywieniowych zrobiły ogromne wrażenie. Paulina dokładnie przeanalizowała mój styl życia i preferencje, tworząc spersonalizowany plan diety, który łatwo wprowadziłam w życie. Jej wsparcie i motywacja były kluczowe w mojej drodze do zdrowszego życia. Efekty są niesamowite - czuję się lepiej i mam więcej energii. Paulina to prawdziwy profesjonalista, którego wiedza i zaangażowanie w pomoc pacjentom są nieocenione. Gorąco polecam każdemu!

(2023-12-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Krzysztof Gruszczyński

Wiedza i umiejętność przekazania wskazówek dotyczących właściwych nawyków żywieniowych to podstawowe dwa atuty pani Pauliny. Polecam wszystkim, którzy już gdzieś kiedyś próbowali ale się nie udało, tu na pewno uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania, a do tego będą to skuteczne i przemyślane porady - takie, które naprawdę da się wprowadzić w codziennym życiu nie tylko na czas walki z zbędnymi kilogramami .

(2023-12-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Jan

Polecam konsultację z Panią Pauliną, pomogła mi opanować moje jelito wrażliwe, podpowiedziała jak zadbać o jego właściwe funkcjonowanie na długi czas. Okazało się że znalazłem dietetyka, który pomaga mi pokonać przyzwyczajenia i złe nawyki, podpowiada jak unikać błędów żywieniowych i nie zostawił mnie z listą zaleceń oraz cudownym przepisem na lepsze życie. Polecam!!!

(2023-12-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Małgorzata

Jesteśmy po pierwszej konsultacji z Panią Pauliną, która pomaga nam w dostosowaniu diety dla dziecka z chorobą nerek. Spotkałam się z dużym zaangażowaniem, Pani Paulina przeprowadziła obszerny wywiad na temat zdrowia dziecka i dotychczasowego sposobu odżywiania. Zaleciła wykonanie dodatkowych badań. Wyjaśniła wiele wątpliwości i podstawowe zasady diety dla "nerkowców". Czekamy na dalsze wytyczne i ustalenie diety. Widać, że Pani Paulina jest osobą z dużym doświadczeniem i wiedzą. Polecam!

(2023-11-21)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Anita

Jestem pod opieką pani Pauliny od kilku miesięcy. Pani Paulina pomaga mi wyjść z kompulsywnego objadania i w utracie wagi. W obecnej chwili praktycznie nie mam już napadów a waga powoli spada w dół co jest dla mnie wielkim sukcesem, bo wcześniejsze diety nie przynosiły skutków. Ogromnie się cieszę, że trafiłam w końcu do Pani Pauliny, bo traciłam już nadzieję na zmianę swojego życia. Pani dietetyk jest bardzo kompetentna i co najważniejsze też bardzo empatyczna. Panią Pauline poleciła mi koleżanka i ja również ją każdemu polecam!

(2023-11-15)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Monika

Pani Paulina jest wspaniałą osobą❤️Dostałam od niej wiele cennych wskazówek jak postępować z dietą w przypadku braku pęcherzyka żółciowego. To bardzo ważne gdyż sama miałam duże problemy jak mam podejść do tematu właściwie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy😊Do Pani Pauliny mogę pisać kiedy tylko mam ochotę i potrzebę. Zawsze odpisuje i otrzymuje właściwe wsparcie ❤️Wszystkim serdecznie polecam bo jest dużą motywacją😊🫶🏼

(2023-11-10)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Paulina Pawicka

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: