MATKA POLKA IDOLKA TO TAKŻE TY!

MATKA POLKA IDOLKA TO TAKŻE TY!

Nie potrzebują świateł reflektorów – przyświeca im troska o rodzinę.

Obędą się bez rzeszy fanów – wystarczy im szczęście najbliższych.

Zamiast wielkiej sceny – rodzinny dom, często z bałaganem na pierwszym planie. Bez prób generalnych i powtórek.

Matki Polki. Idolki. Bohaterki codzienności. Supergwiazdy życiowej sceny. Jesteś jedną z nich!Jak często myślisz o sobie w ciągu dnia? - A może łatwiej – w ciągu tygodnia? Miesiąca?

Kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? Serial w telewizji podczas prasowania się nie liczy. Kostka czekolady przegryziona w pośpiechu, też nie. Kiedy ostatnio udało Ci się złapać chwilę wytchnienia bez poczucia, że zaniedbujesz swoje obowiązki? Pozwalasz sobie czasem na momenty zdrowego egoizmu? 


Cóż pewnie test składający się z tych kilku pytań zdałaś niezbyt zadowalająco. I właśnie to oznacza, że sprawdzian na Matkę Polkę Idolkę zaliczyłaś na 100%! :)

Jaka tam ze mnie idolka – myślisz pewnie. Obawiasz się, że na tytuł ten nie zasługuje osoba żyjąca na wiecznym niedoczasie, z trudem i różnym rezultatem próbująca okiełznać chaos? Właśnie dlatego tym bardziej powinnaś z dumą posługiwać się tym określeniem! 

Matka Polka Idolka myśli przede wszystkim o swoich najbliższych. Codziennie wypełnia swoją listę obowiązków, dodając do niej coraz to nowe punkty. Zależy jej przede wszystkim na rodzinie. Chociaż każdego dnia stawia przed sobą kolejne wymagania, to jest jedna bardzo ważna zasada, o której niestety zapomina w codziennej gonitwie… O tym, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci! Dlatego troskę o to, co dla Ciebie najważniejsze, czyli o rodzinę, powinnaś zacząć właśnie od siebie!


Skorzystaj z programu wspierającego Cię w walce o dobrą formę i stań się supergwiazdą życiowej sceny. 


Sprawdź, jak otrzymać 50% zniżki na wizytę u Dietetyka. Pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!Weź udział w akcji — to proste! 

1. Wybierz Dietetyka biorącego udział w akcji (lista dietetyków dostępna na stronie).


2. Wejdź na stronę Rankingu Dietetyków i zarezerwuj wizytę!


3. Nie zapomnij w komentarzu wpisać "Matka Polka Idolka to Ja!" 


WIĘCEJ INFORMACJI na stronie.