Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych

Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Kraków ?

Sprawdź

Natalia Heinrich

NDIETA - dietetyk Natalia Heinrich

(86 opinii)

Poleć znajomemu!

Rezerwuj wizytę

Adresy

Czerwone Maki 43/14
Kraków

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: 14:30 - 20
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: 09:30 - 14:00
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe

Usługi:

Pierwsza wizyta - 60 min

150 zł

Rezerwuj

konsultacja kontrolna godzinna - dietcoaching

100 zł

Rezerwuj

Wizyta kontrolna bazowa - 30 minut

70 zł

Rezerwuj

PAKIET 3 KONSULTACJI KONTROLNYCH na okres 2 miesięcy

180 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej

Płatności:

płatność kartą

Dietetyk

Opis:

Dietetyk, biotechnolog i specjalista ds. żywności i żywienia. Od dnia 6.05.2020 r nastąpiła zmiana adresu. Rezerwacja terminów - kalendarz online tu na profilu lub numer telefonu 606-455-200 lub mailowe zapisy: kontakt@ndieta.pl UWAGA JEŚLI DOKONUJESZ REZERWACJI W TYM SAMYM DNIU, W KTÓRYM MA ODBYĆ SIĘ WIZYTA LUB WIECZOREM POPRZEDZAJĄCYM TERMIN KONSULTACJI KONIECZNIE POTWIERDŹ REZERWACJĘ TELEFONICZNIE! 606455200 Zapraszam do zapoznania się z ofertą i opiniami na portalu. Jestem absolwentką dwóch kierunków studiów: Dietetyki i Biotechnologii, ale zawodowo spełniam się jako dietetyk do zadań specjalnych. W swojej pracy łączę pasję, wiedzę i nieszablonowe podejście do każdego człowieka. Zajmuję się dietetyką kliniczną, żywieniem w chorobach czyli dietoterapią oraz dietoprofilaktyką oraz dietetyką sportową. Prowadzę również kobiety w ciąży i karmiące piersią. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów i szkoleń, w tym i zagranicznych m.in. Uniwersytetu Kopenhaskiego, Uniwersytetu Edynburskiego. Poza szkoleniami stricte w tematyce dietetyki, interesuje mnie również psychologia żywienia i dietcoaching, które skutecznie wykorzystuję w swojej codziennej pracy. Uważam, że każda osoba jest inna i zasługuje na indywidualne traktowanie, zrozumienie przyczyn jej problemów, dzięki czemu możliwe jest ułożenie jak najlepiej dopasowanej diety i świadczenie specjalistycznej pomocy w osiągnięciu zamierzonego celu. A skuteczna dieta to dieta dopasowana do danej osoby, bo nic nie mobilizuje do przestrzegania zaleceń jak pyszne menu. ~OFERTA I ZAKRES USŁUG~ Programy odchudzające Plany żywieniowe dla osób aktywnych, sporty siłowe, kształtowanie sylwetki i sporty wytrzymałościowe Profilaktyka chorób dieto-zależnych Dieto-terapia w chorobach: - choroby endokrynologiczne w tym PCOS, hiperprolaktynemia - cukrzyca i insulinooporność, hiperinsulinizm - choroby tarczycy: niedoczynność, nadczynność, Hashimoto, Gravesa-Basedowa - inne choroby auto-immunologiczne - dna moczanowa, anemia, nadciśnienie tętnicze, zespół metaboliczny - alergie pokarmowe - choroby układu pokarmowego: m.in. IBS, choroby wątroby, trzustki, refluks, zapalenie żołądka, choroba wrzodowa i inne. Diety dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią Analiza i bilansowanie diet dla wegetarian; Diet coaching - motywacja i wsparcie podczas dieto-terapii i wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Edukacja żywieniowa. Konsultacje i diety przez internet. MOŻLIWA WSPÓŁPRACA ONLINE JAK UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W GABINECIE? Proszę o rezerwację poprzez kalendarz oraz kontakt telefoniczny pod nr: 606-455-200 w godzinach od 9 do 18 pon-pt E-MAIL: kontakt@ndieta.pl Facebook: Ndieta - Dietetyk Natalia Heinrich [@ndietapl] Wiele osób zaufało mi i przekonało się na własnej skórze jak wygląda smaczny, zdrowy i skuteczny plan dietetyczny zyskując zgrabną sylwetkę, wyniki sportowe, zdrowie, urodę, lepsze samopoczucie i zadowolenie z samego siebie. WWW.NDIETA.PL

Certyfikaty:

Understanding Obesity - Kurs Uniwersytetu w Edynburgu
Diabetes - Kurs Uniwersytetu w Kopenchadze
SOIT - specjalista przyjazny insulinoopornym - Warszawa, 08.12.2017

Szkolenia:

Konferencja Dietetyki Sportowej „Od teorii do praktyki" (II Zjazd Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej)
„Żywienie i suplementacja w kulturystyce i fitness”
„Kształtowanie kobiecej sylwetki”
"Dietetyka i suplementacja sportowa"
"Zaawansowane systemy odżywiania"

Zobacz wszystkie

Mniej

Specjalizacje:

Dietetyka personalna
Dietetyka sportowa
Poradnictwo żywieniowe
Dietetyka kliniczna

Opinie

Dodaj opinię
NDIETA - dietetyk Natalia Heinrich

Ocena dietetyka

Natalia Heinrich

Suma ocen:

(86 opinii)

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Ocena dietetyka Natalia Heinrich

(2020-03-17)

znana i lubiana

Ocena dietetyka Natalia Heinrich

(2020-03-06)

znana i lubiana

Przyłączam się do pozytywnych opinii odnośnie do usług dietetycznych świadczonych przez Panią Natalię Heinrich!

Wybierałam się do dietetyka, szukałam kogoś, kto kieruje się wiedzą naukową, a nie tym, co modne w odżywianiu. Przejrzałam kilka stron internetowych, które wzbudziły moje podejrzenia. I tak temat jakoś "umarł śmiercią naturalną".

Na zajęciach fitness poznałam Dziewczynę o świetnej figurze, która pochwaliła się zgubioną wagą. Byłam naprawdę pod wrażeniem. To Ona poleciła mi Gabinet Pani Natalii.

Pani Natalia układa proste w wykonaniu, szybkie i smaczne jadłospisy, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych, stylu życia oraz możliwości finansowych danej osoby. Do każdej osoby odnosi się z ogromną empatią, zrozumieniem i ciepłem. W Gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, która powoduje, że skrępowanie mija. Pani Natalia cechuje się ogromną wiedzą merytoryczną, zgodną z nauką. Nie wciska bzdur i zbędnych suplementów. W dobie popularności różnych diet-cud, pseudonaukowych teorii, Pani Natalia wyróżnia się merytorycznym podejściem do sprawy. Zachęca także do aktywności fizycznej i dbałości o zdrowie. Podaje wiele przykładów aktywności, które może podejmować nawet bardzo zapracowana osoba.

Do wizyty w Gabinecie zachęciłam także moją Mamę. Jest bardzo zadowolona ze współpracy.

Polecam serdecznie!

(2019-11-28)

znana i lubiana

Bardzo polecam, miło, profesjonalnie, ja dopiero zaczynam swoją drogę z Panią Natalia ale już dziś mogę powiedzieć że tryska od niej dobra energia

(2019-11-20)

znana i lubiana

Ocena dietetyka Natalia Heinrich

(2019-11-04)

znana i lubiana

Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Natalia Heinrich

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: