Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Łódź ?
Sprawdź
Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

Holistycznie - świadomie dietetycznie

Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

(37 opinii)

Poleć znajomemu!
Rezerwuj wizytę
Adresy

Arabska 35
93-486 Łódź

WIZYTY ONLINE
00-000 Łódź

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: 15:00 - 17:30
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
mapa - Łódź
usługi
Usługi:
Współpraca miesięczna PIERWSZY MIESIĄC (wizyta wstępna + wizyta kontrolna + stały kontakt) Umów od razu wizytę kontrolną po 6 tygodniach !

590 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna w ramach pierwszego miesiąca współpracy
Współpraca miesięczna KOLEJNY MIESIĄC

340 zł

Rezerwuj
Pojedyncza konsultacja+edukacja żywieniowa (90min)

399 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
płątności
Płatności:

karta przelew / BLIK

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 09:30 - 14:00
Środa: 15:45 - 17:45
Czwartek: 15:45 - 17:45
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
mapa - Łódź
usługi
Usługi:
Współpraca miesięczna PIERWSZY MIESIĄC (wizyta wstępna, wizyta kontrolna + stały kontakt) Umów od razu wizytę kontrolną po 6 tygodniach !

590 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna w ramach pierwszego miesiąca współpracy
Współpraca miesięczna KOLEJNY MIESIĄC

340 zł

Rezerwuj
Pojedyncza konsultacja+edukacja żywieniowa (90min)

399 zł

Rezerwuj
Zobacz wszystkie usługi Mniej
Dietetyk
opis
Opis:

Po rezerwacji otrzymasz email z dokładnym opisem przebiegu konsultacji, danymi do przelewu, kwestionariuszem do wypełnienia oraz intrukcją jak przesłać dokumentację medyczną. Odeślij ją najpóźniej 48h godzin wcześniej. 

Możliwych jest kilka opcji współpracy ze mną. Przeczytaj dokładnie co zawiera każda z opcji oraz dla kogo jest przeznaczona:

1. POJEDYNCZA KONSULTACJA EDUKACJA jest dla osób, które mają postawioną diagnozę i chcą pozyskać wiedzę w postępowaniu przy konkretnej jednostce chorobowej. 

UWAGA!

W przypadku wybrania opcji pojedynczej konsultacji edukacji przez osobę, która jest w trakcie diagnostyki i nie zna przyczyny swoich problemów konsultacja będzie trwała krócej, mimo opłacenia spotkania 1,5 godzinnego. Nie jestem w stanie przeprowadzić edukacji żywieniowej dla danej jednostki chorobowej, bez określonej jednostki chorobowej u pacjenta. Dla takich osób dedykowana jest WSPÓŁPRACA MIESIĘCZNA. 

Co zawiera pojedyncza konsultacja edukacja? 

- analizę wyników badań i dokumentacji medycznej przed konsultacją 

-  konsultację trwającą 75-90 minut podczas której omówię Twoje wyniki badań, przedstawię rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych, omówię na podstawie przygotowanej przeze mnie prezentacji dietoterapię rekomendowaną dla Ciebie. Możesz również zadawać mi pytania (warto przygotować sobie wcześniej listę pytań) 

jeśli jest to wizyta stacjonarna mogę wykonać analizę składu ciała.

    W ciągu 7 dni otrzymujesz ode mnie: 

- opracowany dla Ciebie plan dietoterapeutyczny w formie pdf (cele, kierunek działania, ogólne zalecenia, listę ew. badań do wykonania) 

-  protokół suplementacji 

-  kilka plików pdf - są to materiały edukacyjne dedykowane dla Twojej jednostki chorobowej (komponowanie posiłków, zalecenia dotyczące stylu życia, prezentacje) 

- ogólne zalecenia dietetyczne oraz listy produktów 

Po konsultacji masz możliwość 1-krotnego kontaktu E-MAILOWEGO, jeżeli masz pytania co do zaleceń, suplementacji, planu dietoterapeutycznego itd.

2. WSPÓŁPRACA MIESIĘCZNA jest dla wszystkich, którzy chcą HOLISTYCZNIE chcą podejść do naprawienia swojego zdrowia :) 

SWOJĄ PRAKTYKĘ KLINICZNĄ OPIERAM NA STAŁYM KONTAKCIE MOŻLIWOŚCI REAGOWANIA NA BIEŻĄCO NA SYTUACJE ZDROWOTNA PACJENTA. 

Optymalny czas współpracy, tak by osiągnąć nasze ustalone na samym początku cele to 3-6 miesięcy, jednak możesz wybrać opcję 1 lub 2 miesięczną (lub dłuższą) w zależności od Twoich możliwości. 

Pamiętaj jednak, że problemów zdrowotnych, które trwają od lat często nie da się wyprowadzić w ciągu kilku tygodni.  

Co obejmuje współpraca miesięczna - pierwszy miesiąc?

- analizę wyników badań i dokumentacji medycznej – przed konsultacją 

- konsultację trwającą 60 minut podczas której omówię Twoje wyniki badań, przedstawię rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych. Możesz również zadawać mi pytania (warto przygotować sobie wcześniej listę pytań) 

-  konsultacja kontrolną trwająca 45 minut na której omawiamy cały miesiąc współpracy oraz dalszy plan leczenia i dietoterapii 

-  kontakt e-mailowy - w trakcie współpracy możemy wymieniać się e-mailami za każdym razem, jeśli będziesz tego potrzebować.  

- 10 minutową rozmowę telefoniczną 1x w tygodniu jeśli będziesz tego potrzebował_ 

-  modyfikacje zaleceń żywieniowych czy suplementacji w zależności od aktualnej sytuacji czy dosłanych nowych wyników badań (nie trzeba czekać na kolejną konsultację)

-  jeśli jest to wizyta stacjonarna mogę wykonać analizę składu ciała 

    W ciągu 7 dni otrzymujesz ode mnie: 

- opracowany dla Ciebie plan dietoterapeutyczny w formie pdf (cele, kierunek działania, szczegółowe zalecenia na okres współpracy, listę badań do wykonania) 

- protokół suplementacji 

- kilka plików pdf - są to materiały edukacyjne dedykowane dla Twojej jednostki chorobowej (komponowanie posiłków, zalecenia dotyczące stylu życia) 

- ogólne zalecenia dietetyczne oraz listy produktów 

Co obejmuje współpraca miesięczna - kolejny miesiąc? 

Jest to przedłużenie współpracy miesięcznej. Obejmuje wszystko to co pierwszy, oprócz tego, że w pakiecie znajduje się jedna konsultacja.  

KONSULTACJA PILNA jest dla osób, które potrzebują pilnie zasięgnąć porady dietetycznej. Jest to rozmowa telefoniczna lub video rozmowa trwająca od 30-60 minut. Jeśli nie ma miejsca w terminarzu proszę o kontakt pod numerem 795 454 999. Wyznaczę możliwie szybki termin konsultacji.  

Co obejmuje konsultacja pilna? 

- analizę wyników badań i dokumentacji medycznej w trakcie konsultacji 

- konsultację trwającą 30-60 minut podczas której możesz zadawać mi pytania, podesłać wyniki badań. Przedstawie Ci możliwe opcje dietoterapeutyczne oraz zalecenia dotyczące poszerzenia diagnostyki, suplementacji i probiotykoterapii które możesz zapisywać w trakcie trwania konsultacji.  

- NIE OTRZYMUJESZ ZALECEŃ, ANI MATERIAŁÓW W FORMIE PDF 

- KONSULTACJA NIE OBEJMUJE STAŁEJ OPIEKI MEILOWEJ 

Jadłospisy:

możliwość dokupienia na każdym etapie współpracy do każdego pakietu 7 dniowego jadłospisu szablonowego lub indywidualnego.

Jadłospis szablonowy (100zł):

- dedykowany konkretnej jednostce chorobowej

- uwzględniający indywidualną kaloryczność obliczaną dla pacjenta

- nie bierze pod uwagę indywidualnych preferencji smakowych ani alergii i nietolerancji (oprócz diet bezglutenowych, bezmlecznych, które są dostępne w szablonie)

Jadłospis indywidualny (150zł) uwzględnia możliwości finansowe, logistyczne pacjenta, alergie i nietolerancje oraz preferencje smakowe.

Do zobaczenia :)

certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek II OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI PRAC MŁODYCH DIETETYKÓW I KÓŁ NAUKOWYCH „Trendy i zagrożenia żywieniowe w dietetyce ”
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Pacjent po pandemii czyli jak Covid-19 zmienił naszą rzeczywistość
certyfikaty - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Udział w II Kongresie Pediatryczno Żywieniowym
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Dietoterapia pacjenta z SIBO od A do Z
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek SIBO wodorowe, siarkowodorowe oraz metanowe. Jak je rozpoznać i leczyć za pomocą diety i suplementacji?
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Jak świadomie i odpowiedzialnie żywić swoje dziecko? Praktyczne zasady żywienia dzieci
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Postępowanie żywieniowe w alergii. Wpływ diety na wyciszenie układu odpornościowego.
szkolenia - Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek Cukrzyca ciążowa - praktyczne zalecenia żywieniowe

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Justyna Dziomdziora Marcin Adaszek

Ocena dietetyka

Holistycznie - świadomie dietetycznie

Suma ocen:

(37 opinii)

Ocena wystawiona przez: Kamil

Szczerze polecam. Pani Justyna posiada bardzo dużą wiedzę oraz cechuje się indywidualnym podejściem do pacjenta i sporym zaangażowaniem.

(2022-03-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Basia G.

Bardzo polecam Justynę. Borykam się z problemami z brzuchem od lat. W końcu po odpowiednich badaniach okazało się, że to SIBO. Justyna nie tylko rozpisuje diety. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, dopytuje o samopoczucie, modyfikuje dietę czy suplementy o informacje pojawiają się na bieżąco. Widać, że to co robi robi z pasją, profesjonalnie i mając dużo empatii dla osób zmagających się z problemami. Podczas opieki dietetycznej Justyny kontrolowałam swój stan również z gastroenteorologiem który w sumie nie miał nic do dodania bo potwierdził, że zalecenia dietetyczki są zgodne z aktualną wiedzą o SIBO i jestem pod wspaniałą opieką. Opieką Justyny podczas diety foodmap dała mi wolną głowę- nie musiałam martwić się o komponowanie posiłków a o wielu rzeczach bez Justyny dowiedziałabym się pewnie za wiele miesięcy. Po opiece Justyny czuję się o wiele lepiej, kontynuuję postępowanie jakie mi zleciła a jeśli tylko będę miała pytania czy problemy wiem, że to właściwy adres :)

(2022-03-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Michał P

Bardzo polecam Panią Justynę. Zawsze profesjonalnie przygotowana i pełna wiedzy, a przede wszystkim podchodzi z sercem i zainteresowaniem do Pacjenta. Bardzo polecam!

(2022-01-17)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Katarzyna

Polecam z całego serca ! -pełne indywidualne zaangażowanie do pacjenta. -jadłospis układany pod gusta i pod zapotrzebowanie. -z 41 kg przytyłam do 50 kg i trzymam już wagę stabilnie ! - pomogła mi nie tylko z tym czym przyszłam lecz popatrzyła ogólnie na cały mój organizm. -dostosowała suplementy które po 2 tygodniach było widać efekty.

(2022-01-14)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: M

Polecam p.Justyne mimo tak młodego wieku zna temat i potrafi pomóc,trochę mi pomogła uwierzyć,że choroba mojego syna to nie koniec świata i przy nie wielkim wysiłku da się żyć.

(2022-01-10)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Magda J.

Serdecznie polecam Panią Justynę .Cudowna ,ciepła osoba z bardzo indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych:) Posiada aogromna wiedzę, która cały czas pogłębia. Jest to przykład odpowiedniej osoby na odpowiednim miejscu ❤️

(2022-01-07)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Aga

współpracuje z Justyna i naprawdę polecam! wsparcie jakie daje jest nieocenione ❤️ ma dużo wiedzy o nzj i podchodzi do każdego indywidualnie. jadłospisy są bardzo ciekawe i smaczne 😊

(2022-01-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Viktoria

Jak wskazuje nazwa firmy Justyna holistycznie podchodzi do pacjenta. Zleca odpowiednie badania, dopasowuje dietę i wybiera przebadane suplementy. Ma duże doświadczenie we wspomaganiu chorób jelit, sama przeszła długą drogę by odzyskać zdrowie. Polecam serdecznie. ;)

(2022-01-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Jan_M

Bardzo osobiste podejście do każdego pacjenta 🤓 Wszystkim serdecznie polecam !!

(2022-01-06)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Michał M.

Witam serdecznie przede wszystkim pani Justyna słucha pacjenta i z 6 wymienionych objawów nie wybiera 2 pasujących do leku jak to było w przypadku lekarzy czy to internisty lub gastrologa którzy uparcie przepisywali inhibitory pompy protonowej a po zwróceniu uwagi że gorzej sie czuję twierdzili że to nie możliwe bo to są bardzo bezpieczne leki. Po konsultacji z panią Justyną która stwierdziła że warto będzie zrobić test na SIBO okazało sie strzałem w 10 i po 2 letniej tułaczce po lekarzach ktorzy z uporem maniaka przepisywali mi IPP które mogły pogarszać jeszcze sytuację zostałem poprawnie zdiagnozowany! Oczywiście pod opieką pani Justyny zacząłem terapię z odpowiednio dobranymi lekami jak i ziołami oraz dietą ułożoną pod SIBO pozdrawiam serdecznie

(2022-01-05)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Agata

Pani Justyna ma ogromną wiedzę, którą ciągle pogłębia. Poza tym jest świetną, bardzo empatyczną i potrafiącą słuchać osobą. Polecam współpracę z całego serca.

(2022-01-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Klaudia J.

Pełna dobrej wiedzy kobieta. Polecam!

(2022-01-04)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Holistycznie - świadomie dietetycznie

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: