Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Toruń ?
Sprawdź
Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek

mgr Karina Majsterek

Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek

(12 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Piekary 33
87-100 Toruń

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8 - 19
Wtorek: 8 - 19
Środa: 8 - 19
Czwartek: 8 - 19
Piątek: 8 - 19
Sobota: 8 - 15
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
mapa - Toruń
usługi
Usługi:
Pierwsza wizyta

70 zł

Rezerwuj
Wizyta kontrolna

50 zł

Rezerwuj
test na nietolerancje pokarmowe

450 zł

Rezerwuj
płątności
Płatności:

gotówka płatność gotówką

Dietetyk
certyfikaty
Certyfikaty:
certyfikaty - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Konferencja naukowa Bydgoszcz 2014
certyfikaty - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Konferencja naukowa Poznań 2014
certyfikaty - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Publikacja w Journal of Health Sciences "Rola zielonej herbaty w żywieniu pacjentów geriatrycznych", 2014;4(16):139-143 (5pkt MNiSW)
certyfikaty - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Publikacja w Journal of Education, Health and Sport: "Wspomaganie żywieniowe pacjentów geriatrycznych z postępującą sarkopenią", 2015;5(7):216-225 (5pkt MNiSW)
certyfikaty - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Publikacja w Journal of Education, Health and Sport: "Rola nasion szałwii hiszpańskiej (chia) w żywieniu pacjentów geriatrycznych", 2016;6(3):35-40 (7pkt MNiSW)
szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Kurs dietetyki klinicznej Warszawa 2014
szkolenia - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Kurs doradcy dietetycznego Warszawa 2014
szkolenia - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Szkolenie z zakresu profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego Bydgoszcz 2013
szkolenia - Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek Kurs dietetyki sportowej i suplementacji Bydgoszcz 2013

Zobacz wszystkie

Mniej

specjalizacje
Specjalizacje:

Dietetyka kliniczna

Dietetyka ogólna

Poradnictwo żywieniowe

Opinie
Dodaj opinię
Centrum Dietetyki Klinicznej mgr Karina Majsterek

Ocena dietetyka

mgr Karina Majsterek

Suma ocen:

(12 opinii)

Cena / Jakość

Dietetyk

Obsługa / Wizyta

Wcześniej odchudzałem się u innych dietetyków i efekty były słabe a jadłospisy niesmaczne, dlatego postanowiłem zmienić dietetyka. U pani Kariny jestem dopiero 1 miesiąc ale straciłem tyle kg co u wcześniejszych dietetyków straciłem w przeciągu 6 miesięcy. Ponad to jadłospisy są o niebo smaczniejsze niż u wcześniejszych dietetyków. Mogę również dodać, iż Pani Karina układając jadłospis nie zwraca tylko uwagi na to, aby pacjent chudł ale także na to, aby dieta była zdrowa dla organizmu (świadczą o tym badania, które postanowiłem przeprowadzić po miesięcznej kuracji).

(2017-04-30)

pacjent dietetyka

Pani Karina to prawdziwa specjalistka! Potrafi słuchać i dopasować jadłospis bardzo indywidualnie. Nie tylko wyglądam lepiej i poprawiło mi się w związku z tym samopoczucie, ale też mam więcej energii :) Super!

(2017-02-02)

pacjent dietetyka

Już nigdy w zyciu nie skorzystam z usług innego dietetyka. Jestem bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty !! Jestem zachwycona i wreszcie wierzę w to, że może mi się udać, jestem na dobrej drodze do osiagniecia celu i mam odpowiednie wsparcie Pani Dietetyk. Polecam każdemu!!!!

(2017-01-24)

pacjent dietetyka

Gorąco polecam panią dietetyk. Profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.

(2016-10-07)

pacjent dietetyka

bardzo chciałabym podziękować za mój nowy wizerunek! Zmaganie od lat z nadwagą spowodowało, że przestałam wierzyć w siebie i oczywiście kiepski nastrój rekompensowałam sobie toną słodyczy i fast foodów co jak wiecie było najgorszym rozwiązaniem. Na szczęście trafiłam do osoby, która wie jak podejść do pacjenta i zrozumiałam, że są inne sprawdzone sposoby nagradzania się za stracone kilogramy. Polecam

(2016-10-03)

pacjent dietetyka

Naprawdę polecam, czuję się świetnie na diecie dopasowanej do moich potrzeb, która jest smaczna i zdrowa :)

(2016-09-19)

pacjent dietetyka

młoda osoba z ogromną wiedzą. Polecam bo p.Karina jest niesamowita i skuteczna!! :)

(2016-09-08)

pacjent dietetyka

Polecam dietetyk Karinę Nowak wszystkim, którzy walczą ze zbędnymi kilogramami i mają problemy zdrowotne, bo dieta od Pani Kariny nie tylko szybko odchudza (ok. 2 kg. tygodniowo), ale także leczy. Pani Karina wykonała mi testy na nietolerancje pokarmowe. Teraz wiem, czego nie powinnam jeść i czuję się świetnie. Jestem bardzo wdzięczna Pani Karinie.

(2016-09-07)

pacjent dietetyka

Jestem bardzo zaskoczona efektami jakie uzyskałam dzięki Pani Karinie, trafiłam na Panią dietetyk zupełnie przez przypadek w internecie i tak zaczęła się nasza , meilowa współpraca. Pomimo tego, że się nie widziałyśmy Pani Karina na podstawie przeprowadzonego ze mną wywiadu potrafiła ułożyć genialny i bardzo skuteczny jadłospis. Dokucza mi niedoczynność tarczycy, z którą Pani Karina świetnie sobie poradziła, świetnie się czuła i nie odczuwałam negatywnych skutków jakże uciążliwej na codzień choroby, W ciągu trochę ponad 2 miesięcy schudłam ok 13 kg. Z czystym sumieniem gorąco polecam Panią Karinę, która zawsze i szybko rozwieje wszelkie wątpliwości, zawsze doradzi i w chwilach zwątpienia "podtrzyma" na duchu.

(2016-09-06)

pacjent dietetyka

Pani Karina jest niesamowita, myślałam że nigdy nie schudnę- mam niedoczynność tarczycy- byłam już u 3 dietetyków ale żaden z nich mi nie pomógł (najlepszym efektem było -2kg) a teraz? Odkąd stosuję się do diety ułożonej przez Panią Karinę -4,5kg w 2 tygodnie !! Za mną już prawie 7kg a to dopiero początek, wyniki badań unormowały się ,czuję się fantastycznie i mam więcej energii. DZIĘKUJĘ !!

(2016-09-05)

pacjent dietetyka

Po wciąż przyrastających kilogramach i walce z rożnymi dietami oraz dietetykiem byłam bardzo sceptyczna jadąc na pierwszą wizytę do pani Kariny, ale po 3 tygodniach jestem bardzo zadowolona z efektów (3 kg i po ładnych kilka centymetrów z obwodów) przy niedoczynności tarczycy i innych problemach. Pani Magister wytrwale odpowiada na nawet najbardziej błahe pytania, jest rzeczowa i bardzo konkretna a przy tym sympatyczna i motywująca do działania. Posiłki są smaczne i w miarę proste w wykonaniu. Liczę na kolejne tak udane tygodnie :)

(2016-09-05)

pacjent dietetyka

Rewelacyjne doradztwo, pełen profesjonalizm.
Polecam!

(2016-09-04)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: mgr Karina Majsterek

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: