Ok, zamknij

ranking gabinetów dietetycznych
Chcesz zobaczyć RANKING DIETETYKÓW w mieście Warszawa ?
Sprawdź
Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel

Aleksandra Skóbel

Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel

(5 opinii)

Poleć znajomemu!
Adresy

Krasnobrodzka 11
03-214 Warszawa

adresy
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: nieczynne
Środa: 12 - 16
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne
Zobacz dane kontaktowe
pokaż na mapie
Dietetyk
opis
Opis:

Cześć!

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, z wykształceniem zdobytym na dwustopniowych studiach stacjonarnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.


Profil doświadczeń i zainteresowań

Podczas swoich studiów odbyłam liczne praktyki, m.in. na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w szpitalu dziecięcym, w prywatnych gabinetach dietetycznych, domach opieki, przedszkolu.

Żadne tematy kliniczne nie są mi obce, przy czym najlepiej odnajduję się w tych dotyczących funkcjonowania układu pokarmowego, szczególnie, jeśli chodzi o:

 • zespół jelita drażliwego (IBS),
 • nietolerancje pokarmowe, alergie, celiakię,
 • wzdęcia,
 • zaparcia,
 • zgagę i refluks.

A także układu hormonalnego, zwłaszcza w tematach związanych blisko z:

 • zespołem policystycznych jajników (PCOS),
 • zaburzeniami miesiączkowania,
 • niedoczynnością tarczycy,
 • insulinoopornością,
 • cukrzycą i stanami przedcukrzycowymi.

Posłużę radą również osobom chcącym zredukować masę ciała oraz osobom aktywnym fizycznie, szczególnie chcącym dopasować swój jadłospis do konkretnego planu treningowego na siłowni, ponieważ jest to kolejny bliski mi obszar.

Zbilansuję dietę wegetariańską, wegańską lub inną dietę z dużą ilością wykluczeń, starając się każdorazowo, by pozostały różnorodna i nieskomplikowana w przygotowaniu.

Od lat interesuję się także związkiem psychiki z odżywianiem, podejmowaniem różnych wyborów żywieniowych, lecz także jej wpływem na funkcjonowanie przewodu pokarmowego. W tym temacie odbyłam kilka szkoleń, pracowałam także przez dwa lata jako asystentka w gabinecie psychodietetycznym.

Od czasów studiów mam okazję pracować z cateringami dla osób prywatnych oraz placówek dla dzieci i jestem otwarta także na podjęcie innych współprac w zakresie żywienia zbiorowego.


Styl pracy

Wychodzę z założenia, że dieta ma być dopasowana do osoby, jej upodobań, pracy i ogólnie pojmowanej dziennej rutyny, a także całej rodziny, jeśli posiłki gotowane są wspólnie, a nie na odwrót 😉 Chciałabym pomóc znaleźć złoty środek i dzielić się rzetelną wiedzą o żywieniu opartą na badaniach naukowych oraz poczuciem, że zmiana odżywiania jest możliwa dla każdego i nie musi wiązać się z wielkimi wyrzeczeniami.

Pracuję na różne sposoby: opierając się na rozmowach i zaleceniach żywieniowych, jadłospisach, analizie dzienniczka żywieniowego lub łącząc wszystkie wymienione metody.

W każdym przypadku zapraszam jednak na początek na wstępną rozmowę połączoną z wywiadem żywieniowym, abym mogła jak najlepiej dostosować się do zgłaszanych potrzeb i preferencji.

Przed pierwszą wizytą proszę o uzupełnienie dzienniczka żywieniowego z 3 dni według instrukcji wypełniania (edytowalny plik zawierający instrukcje znajduje się wśród linków na dole strony)


Kontakt

 • E-mail: 📧 animi@onet.eu
 • Telefon PL: ➕48 662 029 494
 • Messenger: 💬 Ola Skóbel


Czas oczekiwania na indywidualnie przygotowany jadłospis

 • Od momentu zamówienia jadłospisu (7- lub 14-dniow), przygotuję go w ciągu 5 dni roboczych. (W przypadku jadłospisów na 21 dni bądź więcej, czas ten może się wydłużyć i będzie ustalany indywidualnie).


Linki

 • Dzienniczek żywieniowy możliwy do uzupełniania po pobraniu pliku: https://drive.google.com/file/d/134izAPk7IXhV85UhcmATTBdzMXolp4P0/view?usp=sharing

szkolenia
Szkolenia:
szkolenia - Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel Konferencja dietetetyki sportowej (Akademia Dietetyki Sportowej, maj 2020 r.)
szkolenia - Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel Specyficzne zaburzenia odżywiania oraz zaburzenia jedzenia w sporcie (Akademia Dietetyki Klinicznej, czerwiec 2020 r.)
szkolenia - Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel Psychika a Dietetyka (Ogólnopolska Konferencja PAD, październik 2020 r.)
szkolenia - Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel SIBO w Teorii i Praktyce (Centrum Szkoleń Sportowych, luty 2021 r.)
szkolenia - Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel Omega-3 – ALA, EPA czy DHA. Wybór ma znaczenie (NORSAN, styczeń 2023 r.)

Zobacz wszystkie

Mniej

Opinie
Dodaj opinię
Dietetyk kliniczny mgr Aleksandra Skóbel

Ocena dietetyka

Aleksandra Skóbel

Suma ocen:

(5 opinii)

Ocena wystawiona przez: Marcin

Pierwszą dietę zamówiłem u Oli kilka lat temu. Dzięki przygotowywanym przez nią dietom diametralnie zmieniłem swoje nawyki żywieniowe. Ola jest bardzo kompetentną dietetyczką, która przy układaniu jadłospisu zawsze zwraca uwagę na preferencje pacjenta i potrafi sprostać różnym gustom kulinarnym. Od czasu rozpoczęcia współpracy z Olą zauważam poprawę ogólnego samopoczucia i sylwetki. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że mam nieporównywalnie większą świadomość tego co jem.

(2023-10-11)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Kamila

Pani Aleksandra to dietetyk z olbrzymią wiedzą i przede wszystkim z niezwykłą intuicją, co jest bardzo ważne przy rozpoznaniu problemów zdrowotnych. Pani dietetyk pomogła mi w kompleksowy sposób. Po pierwsze zleciła specjalistyczne badania, które potwierdziły moje i jej przypuszczenia związane z chorobą. Po diagnozie ułożyła mi plan żywieniowy ukierunkowany ściśle na moje schorzenia, wybierając przy tym opcje, które lubię (przecież dieta może być pyszna!). Wszystko dokładnie wytłumaczyła, a w przypadku produktów, które mi nie odpowiadały, szybko znalazła alternatywę. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Panią Ole-dietetyk z powołania, który podchodzi do rozwiązywania w holistyczny sposób.

(2023-10-05)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Magdalena L

Podejmowałam w życiu wiele podejść do diety oraz prób by ona w moim życiu funkcjonowała. Zasięgałam dużo porad oraz informacji z internetu. Wierzyłam dość długo w dość popularne wierzenia odnośnie chudnięcia i zdrowego odżywania. Wszystko na marne i wszystko nie działało jak należy albo chociaż tak jakbym chciałam. Pani Ola otworzyła mi oczy na sposób odżywania się. Jej wiedza na tematy nie tylko dietetyczne, a również zdrowotne jest PRZEOGROMNA. Przedstawiła mi kilka sposób czemu moje sposobz żywienia nie są wzstarcyające by osiągnąć mój cel. Pani Ola zaleciła mi również wykonanie odpowiednich badań, przez które też się tak działo i były one dość mocno trafione ! Podsumowując każdemu życzę by spotkał na swojej drodze taką osobę jak Pani Ola, która wysłucha, poszuka wspólnie rozwiązań oraz wykaże chęć zrozumienia nawet, gdy przyjdą wątpliwości i niechęć do dalszej diety. Najważniejsze w tym wszystkim jest ile człowiek może od niej wyciągnąć cennych rad oraz sposobu żywienia na wiele, wiele lat. GORĄCO POLECAM 10/10

(2023-10-04)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: daniel

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Aleksandrę jako bardzo kompetentnego dietetyka. Niedawno miałem okazję korzystać z usług Pani Aleksandry, mianowicie zwróciłem się o pomoc w dostosowaniu diety, która pomogłaby mi w połączeniu z aktywnością fizyczną zrzucić kilka zbędnych kilogramów. W ciągu zaledwie 6 miesięcy diety udało mi się zrzucić 18 kg dzięki czemu osiągnąłem prawidłową wagę należną. W czasie tej diety nigdy nje chodziłem głodny, a same przepisy które dostałem w ramach wytycznych, były bardzo zróżnicowane, przez co nie nudziły się i nie zniechęcały do diety po paru dniach. Pani Aleksandra ponadto uwzględniła niewielką ilość czasu jaką miałem w tamtym okresie na przygotowywanie posiłków, dzięki czemu żadnego dania nie tworzyłem dłużej niż 20 minut. Prośba o uwzględnienie skromnych środków studenta również została wysłuchana przez co mój portfel nie schudł razem ze mną. Teraz po ponad 2 latach mogę stwierdzić, że współpraca była strzałem w dziesiątkę, ponieważ od tej pory nauczyłem się unikać podstawowych błędów dietetycznych, dzięki czemu moja waga zawsze oscyluje +/- 2kg wokół wagi do której dążyłem.

(2023-10-03)

pacjent dietetyka

Ocena wystawiona przez: Alicja Futoma

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - łącząca pasję i talent do gotowania, otwarty umysł oraz bogatą wiedzę o żywieniu. Umie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby klienta, ułożyć zbilansowany, smaczny i przystępny cenowo jadłospis oraz sprawić, by przejście na dietę było przyjemnością, a nie wyrzeczeniem.

(2023-10-03)

pacjent dietetyka
Dodaj opinię

Wizytę przeprowadził/a: Aleksandra Skóbel

Cena/jakość:
Dietetyk:
Obsługa/wizyta: