Ok, zamknij

Aktualności

POMIDOROWE SZALEŃSTWO

POMIDOROWE SZALEŃSTWO

Chyba każdy z nas lubi pomidory. Warto je jeść ze względu na bogactwo substancji odżywczych takich jak likopen, który ma działanie przeciwutleniające - likwiduje wolne rodniki.Pomidory możemy jeść latem, zimą, na śniadanie, na obiad – malinowe, koktajlowe… I całą masę ich odmian! Poniżej prezentujemy wybrane przepisy na każdą porę roku!

Czytaj więcej
GOTOWA DIETA CZY DIETETYK?

GOTOWA DIETA CZY DIETETYK?

Zwykle osoby, które chcą zrzucić parę kilogramów, próbują różnych diet i rozwiązań na własną rękę, aby osiągnąć cel. Bardzo często kończy się to mizernym skutkiem i efektem jo-jo. Mimo trzymania się zaleceń, nie zawsze udaje się osiągnąć początkowe założenia. Dlaczego tak się dzieje? W dzisiejszych czasach Internet to skarbnica wiedzy. Można tam znaleźć niemalże wszystko. Jeśli poczytamy trochę o jakimś temacie to mamy wrażenie, że wiemy już wszystko i czujemy się ekspertami w tej dziedzinie.

Czytaj więcej
PROMUJ SIEBIE

PROMUJ SIEBIE

W dzisiejszych czasach przez Internet można zrobić dosłownie wszystko – kupić buty, zaplanować wakacje czy zamówić jedzenie, a gdyby tak można było jeszcze umówić się do najlepszego dietetyka w swoim mieście? Ranking DietDoctor.pl to platforma łącząca dietetyków i pacjentów w jednym miejscu oferująca same korzyści. W rankingu obecni są najlepsi dietetycy z całej Polski, którzy za pośrednictwem strony docierają do tysięcy pacjentów, którzy poszukują dietetyków – profesjonalistów w sieci każdego dnia.

Czytaj więcej
PIJESZ MAŁO WODY? NIE SCHUDNIESZ!

PIJESZ MAŁO WODY? NIE SCHUDNIESZ!

W świecie dietetycznym na różnych etapach edukacji spotykamy się z dużą ilością nowych informacji. Jednak czy wszystkie z nich są prawdziwe? Poniżej przedstawiamy niektóre z popularniejszych faktów i mitów związanych ze zdrowym stylem życia i odżywania.

Czytaj więcej